Alcatel telefona Samsung uygulaması indirince oluşan hata

bpksls

Decapat
Merhaba. Alcatel 1S (2018) kullanıcısıyım ve telefonuma Apkpure üzerinden Samsung Screenshot (yakalama) uygulamasını indirdim. Biliyorum, başka bir sistem uygulamasını farklı bir sisteme yükledim ancak böyle olacağını tahmin etmezdim. Screenshot uygulamasını çalıştırdığım an durum çubuğu bir gösterilip bir gösterilmemeye başladı. Ardından kendi kendine kapandı. Sonra da Recovery menüsüne aldı. Yazılar aynen şöyle:

Kod:
Android Recovery.

TCL/5024D/Faraday

9/PPR1.180610.011/5024D_TRTR_2SIM_V1.8

user/release-keys

Use volume up/down and power.

Can't load Android system. Your data may be corrupt. If you continue to get this message, you may need to perform a factory data reset and erase all user data stored on this device.

->Try again.

->Factory data reset.

Supported API: 3

******NEED TO WIPE USERDATA******

REASON IS:

RescueParty

Tekrar deneyince normal bir şekilde açılıyor ancak daha SIM kodu sormadan yine durum çubuğu sorunu meydana geliyor. Sonra ise tekrardan kapanıyor.

Ayrıca dikkatimi çeken bir şey var. Telefonun Power tuşuna basılı tutuncaki shutdown menüsü eski bir sisteme ait. Sistemleri mi karıştırdı ne acaba?

Neyse, sonuç olarak ben telefonu sıfırlamadan bir şey olacağı yok mu yani? Bu konuda bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi?

Geri
Yukarı