[Aldatmaca] Vatan'dan 13.000 TL'ye GT 730 sistem almak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dediğim gibi vatan büyük bir mağaza olduğu için daha güvenilir geldi fakat yanılmışız.
Hocam keşke danışsaydınız bu foruma. 6600 XT sistem falan bulurdum ben size. İadeyi yapın sonra buraya danışın. İadeyi kesinlikle yapmalısınız ikinci elden satacağım derseniz 3000 lira bile etmez o sistem.

TurboX bundan 2 kat daha iyi. En az 2 kat o da... O kadar kötü ki insanlar inanmak istemiyor ve dolayısıyla trol konu diyorlar ki ben de o gruptanım :D. Yemin ediyorum TurboX gözümde iyi gözüktü şu konudan sonra. Bu sebepten ötürü inandırıcılık oranı %1 falan.

Hocam keşke danışsaydınız bu foruma. 6600 XT sistem falan bulurdum ben size. İadeyi yapın sonra buraya danışın. İadeyi kesinlikle yapmalısınız ikinci elden satacağım derseniz 3000 lira bile etmez o sistem.

Ofise alındıgı ıcın geldıgı gıbı kullanıldı ama sorun cıkarır mı ıade suresınde.

Gidip iade etmeye bakın. Bahsettiğiniz sistemi gidip Vatan'dan direkt olarak alamazsınız, mağazalarda satmazlar. Ancak sitesinden alınabilir, sitede var öyle uçuk kaçık sistemler. Uzak durunuz.
Ayrıca alırken oradakilerin sizi uyarmış olması lazımdı. Bu iyimiş ya bunu alalım diyip direkt kasaya gittiyseniz başka tabi ki bu sistemi orada bulunduracaklarını sanmıyorum.
Her neyse, iade etmeye bakın. İade sonrası da buraya konu açın.

Sanırım 14 Nisan da alındı yani 15 günü geçti bu konuda ne yapılabilir?

Ben inandım. Kanıt isteyenler de şuna bakabilir.

Böyle bir şey nasıl mümkün olabiliyor aklım almıyor, Vatan Bilgisayarın yaptığı gerçekten çok ayıp bir şey.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı