Aldığım cezalar hakkında konuşuyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Moderasyon notu: Yazım kuralları ihlali
İyi geceler sevgili Technopat moderatörleri sizinle artık bir konu hakkında konuşmak istiyorum abilerim ben her zaman durduk yere bana hiç yoktan gereksiz mesaj cezası verilmesinden artık bıktım 30 tane ceza aldım 15 tanesi neredeyse nedensiz yere verildi rapor ettiğim zaman sizde haklı olduğumu görünce sildiniz ya da cezamı indirdiniz ben da de eki bağlacı kuralına dikkat ediyorum uygunsuz uslüp kullanmıyorum yazdığım mesajların konu ile alakalı olmasına dikkat ettiğim halde bana 7 gün ceza verdiniz halbuki sadece mizah yaptım forumda mizah yapmak yasak değil ama siz bana 7 gün ceza verdiniz ben daha bugün bir konu gördüm Clash of Clans yüzünden telefonu kıran biri konu açmış yazılan mesajların çoğu gereksiz onlara ceza neden yok soruyorum size şimdi hak mı bu?

Kendinizi 100'den fazla cezadan sonra düzeltme yoluna soktuysanız iki taraf için de iyi haberdir bu. Yakındığınız "forumda mizah yapamayacak mıyım?" sorunuzun cevabı, eğer konuyla alakalı değilse yapamazsınız. Bu kadar basit. Birkaç örnekle "neden" ceza aldığınızı açıklayayım.

Örnek 1:
Konu başlığı: 11. sınıfta dershaneye gidilmeli mi?
Cevabınız: Allah isterse zaman kalır.

Bu konu üzerinden, çoğunlukla konuya cevap verip, size verilen cevaba karşı laf atıp konu dışına taşmaya başlıyorsunuz. Bunun sonucunda da ceza alıyorsunuz.

Örnek 2:
Başlık: Tırnak makası önerisi
Cevap: Boş boş konuşup durma ya şurada soru soruyorsun cevap yazıyorum atar yapma hadi bb.

Bunun açıklanacak bir tarafı olduğunu sanmıyorum.

Örnek 3:

Başlık: En sevdiğiniz korku oyunu nedir?
Cevap: Hiç birinden vergilerden korktuğum kadar korkmuyorum.

Örnek 4:

Başlık: 4 Kasım: Tarihte bugün ne oldu?
Cevap: Sizindemi çocuğunuz var😮 ben hepinizi benimle yaşıt sanıyordum.

Örnek 5:

Başlık: Casper Excalibur G911 vs MSI GE76
Cevap: İnşallah Casper çok gelişir sizde hepiniz dediklerinizi geri alısınız

Örnek 6:

Başlık: Aranızdan "Intel pişmanlıktır." diyen biri çıkar mı?
Cevap: Hani hesap sildirmek forumda yasaktı konu sahibi silinmiş.

Bunlar birkaç saniyede bulduğum gereksiz mesaj cezalarınıza birkaç örnek. Eğer bu şekilde mesaj yazmaya devam ederseniz bugün 1 hafta, yarın 1 ay, ondan sonra 1 yıl uzaklaştırma alabilirsiniz. Mizah yapmak istiyorsanız "Mizah ve Eğlence" bölümüne konu açıp istediğiniz geyiği yapabilirsiniz. İnsanların yardım amaçlı açtığı konularda kendi çapınızda eğlenmeye devam ettiğiniz sürece, aldığınız cezalara itiraz etmemeniz gerekir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı