Aldığım Farenin Tutuş Şeklime Uymaması

MrBloo

Decapat
Daha fazla  
Merhaba 2 ay önce bir fare aldım, son 1 aydır bu farelerle oyunlar oynamaya başladım ve aldığım fare elime büyük geldiği için oynamadığımı fark ettim. Ben oyun oynarken Claw tekniği ile tutuyorum ve kullandığım fare buna çok ters düşüyor. Fareyi iade etmek istiyorum, iade hakkım var mıdır? Bu iş nasıl halledilir? Fareyi daha uygun bir fiyata satıp yeni bir fare mi almalıyım?
382426

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet alışverişlerinde iade süresi satın alınan tarihten itibaren 14 gün oluyor. İade edemezsin yüksek ihtimal. Yenisini almayı dene. Elinde hangi fare var bu arada?

6052 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunda mağazadan görerek satın alınan ürünlere cayma hakkı tanınmamıştır. Mesafeli satışlarda ise 14 gün içerisinde tüketicinin cayma hakkı vardır. Elden çıkarıp yenisini almanız tek seçenek sanırım.

İnternet alışverişlerinde iade süresi satın alınan tarihten itibaren 14 gün oluyor. İade edemezsin yüksek ihtimal. Yenisini almayı dene. Elinde hangi fare var bu arada?
g603 var çok ucuza gelmişti, fare rahat fakat oyun oynarken resimde gösterdiğim claw şeklinde tutuyorum ve bu mouse ile öyle tutmak bir hayli zor bilgilendirme için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı