Aldığım Gereksiz Mesaj uyarısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Alfirk

Kilopat
Nasıl kalıcı süresiz ban yerim? Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Ban yemek için ne yapmam lazım kötü söz mü söyleyeyim ne yapayım kalıcı ban için?

Adamakıllı kullanınca ban yiyen ben oluyorum, ama açtığım konuya girip alakasız yorum yapan ban yemiyor bu adil değil.

Çok üye kayırıyorsunuz, moderatör veya admin arkadaşı olan üyelerin bir yerleri kalkıyor mesela @IBarış çocuk gibi şikayet edip beni banlatıyor.

Adamakıllı konu açıp fikir istiyorum ( zaten her şeyin cevabı internette var ama yine de açıyoruz işte ) gelmiş konuya alakasız cevap yazan moderatör arkadaşlarının çetesi ban yemiyor. Ben yedim başlarım böyle işe.

Kalıcı ban atın, bundan sonra ne kimseye tavsiye ederim ne de girerim. Google'da varmış her şey zaten bir de forum donanım var yeter.

Kalıcı ban atmıyorsanız rastgele şifre yenileyip kopyala yapıştır yaparak bir daha girmeyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelik olarak Moderasyon Ekibi'nde bulunan hiçbir yetkili bir üyeyi başkasına karşı kayırmaz. Siz düzgünce konu açtığınız halde konunuza gereksiz mesaj yazan üyeler oluyorsa, siz de bunlara aynı şekilde karşılık vermek yerine rapor sistemini kullanarak üyeyi raporlayabilirsiniz.

Kontrol edildiğinde üyenin yazmış olduğu mesajı zaten raporladığınız ve bu rapor doğrultusunda üyenin de uyarı aldığı görülüyor. Yani kimsenin uyarı almaması gibi ya da moderatörün arkadaşı olması gibi bir durum söz konusu değil.

İstek üzerine süresiz uyarı vermiyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı