Aldığım kripto para hesabıma gelmedi

KomoG2M

Decapat
Daha fazla  
Grt aldım öğlen 1.827'ye simdi 1.891 oldu. Neden hâlâ hesabıma gelmedi böyle bir şey diyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20220721_193102.jpg
    IMG_20220721_193102.jpg
    32,5 KB · Görüntüleme: 69
Dostum şu şekilde işliyor sistem satın aldığın anda sen istediğin fiyattan emir giriyorsun coin emir verdiğin fiyata düşünce sistem alıyor şu anda 1.891 ise verdiğin emir 1.827 ancak bu fiyata düşer ise satın alma işlemi olur istersen işlemi iptal edip şu an güncel olarak kaç para ise o paradan satın alabilirsin.

Alış emri vermişsin bir daha ki sefere fiyat o noktaya geldiğinde eğer satıcı varsa otomatik olarak alış yapar, diyelim ki fiyat anlık düştü ve sen de onu yakaladın, öyle bir durumda piyasa emri vererek anında o an olan fiyattan alırsın ancak biraz da fazla fee ücreti çıkar.

Yukarıda limit emri yazar satın al kısmında onun üzerine tıkla ve piyasa emrini seç, fiyat ortadan kaybolacaktır sadece % olarak barlar gözükür. Eğer tüm paranla almak istiyorsan %100 seçip satın Al'a tıklarsın ve anında o an ki fiyattan cüzdanına geçer.

Binance TR emir konusunda yavaş işliyor ya da ben öyle gözlemledim bilmiyorum. Usd alırken piyasa emrinden alıyorum, diğer türlü çok bekletiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı