Aldığım monitörde ölü piksel çıktı

Yırtmış olman problem değil, ürünü karşı ödemeli olarak servise gönder ve satıcıya haber ver.
Değişimi onaylayacaklardır; ölü piksel küsur kabul edilir 1 tane bile olsa.

Hocam ben direkt mağazasına gideceğim. Eğer mağazada sorun olur geri gönderirlerse beni, sizin dediğinizi yaparım en kötü.
Zaten mağazasından aldım. Mağazasına gidip iade etmeye çalışacağım.
Arkadaşlar bir de elimde şu şekil ambalajlar var. En kötü onlara koyacağım yarın öyle gideceğim.

50a3827c-cbb5-4a08-95ad-46b47510e845.jpg

@BilgisayarKurdu

Son düzenleyen: Moderatör:
Mağazanın alacağını sanmam, ölü piksel varsa servise gitmesi gerekir. Amacın direkt olarak iade etmek ise yine prosedürler servise gidip onaylanmasını gerektiriyor.

Bazı satıcılar müşteri memnuniyeti çerçevesinde bu prosedürden kurtarabiliyor seni ama Sinerji değil orası :D

Piksel sıkıntısından ötürü 7.5 aydır THH sürecinde olan biri olarak dikkatli olmanı öneririm. Ürünü aldıktan 6 ay içerisinde yasaya göre 1 adet ölü piksel bile kusur sayılır ve değişim için yeterlidir ama Türkiye'deki servisler yasayı uygulamadığı için sakın güvenme. Yasayı bildiğini belirtip talebini sert bir tavırla belirt. Saçma sapan 3-5 piksel olmadıkça değişim veya iade olmaz tarzı hayali sebep sunacaklar, bilgine.

Mağazanın alacağını sanmam, ölü piksel varsa servise gitmesi gerekir. Amacın direkt olarak iade etmek ise yine prosedürler servise gidip onaylanmasını gerektiriyor.

Bazı satıcılar müşteri memnuniyeti çerçevesinde bu prosedürden kurtarabiliyor seni ama Sinerji değil orası :D
Hocam tam dediğinizi anlamadım ama orada satış yapan kişi 2-3 gün içinde getirirseniz ölü piksel durumunda değiştiririz falan dedi.

Geri
Yukarı