Aldığım monitörde ölü piksel çıktı

kıreckboy

Centipat
Yeni aldığım monitörde ölü piksel çıktı. Sinerji.com'dan almıştım. Alırken de sordum ilk 4 gün mü 7 gün mü içerisinde bize getirirseniz iade ederiz dedi. Bugün aldım yarın iade etmeye gideceğim fakat size sormam gereken sorular şu. HDMI kablosu Power kablosu gibi monitör kutusunun içinden çıkan şeyleri direkt açtım poşetlerini yırttım. Yarın götürürken monitörü aldığım gibi söküp kutusuna koyacağım (kutusu duruyor). Bu konularda hiç bilgim yok lütfen ayrıntılı bir şekilde ne yapmam gerektiğini yazın arkadaşlar.

İade koşulları ürünlerin kendi paketlerine zarar vermeden kutulamanız gerekmekte diye biliyorum. Bir çok firma bu konuda iadeyi bu şekilde kabul ediyor ama tabi aldığınız ürünün koşulu nedir bilemem.

Aldığın monitörün kutusunun içinde ne varsa aynı şekilde içine koy. Poşet dediğin düz jelatin zaten bulunması zor bir şey değil. Sinerji en az sorunlu satıcılardan biri bu konuda.

Cihaz kutusu olduğu sürece , poşetlerin yırtılması vs sorun olmaz. Teknosadan elektronik cihaz almıştım 1 hafta dolmadan cihaz arıza yaptı sadece cihaz kutusuna koyup götürdüğümde alıp yenisini vermişlerdi. USB - HDMI ve bir şey daha vardı poşette güzelce toplayıp içine koymuştum.

Geri
Yukarı