Aldığım RAM bilgisayarıma uymadı

• Konuyu başlatan OnePC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 363
Bütçe
500-600 Lira Arası

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Arkadaşlar merhaba. ASUS Vivobook Pro 17 bilgisayarıma almış olduğum bu RAM maalesef bilgisayarıma uymadı. Hepsiburada üzerinden aldım da iade talebi oluşturdum, acaba iade ederler mi? Bir de 1. slot da bulunan RAM'in özelliklerini aşağıya bırakacağım da, bana o RAM'in tam aynısından bulursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. ASUS Vivobook Pro 17 bilgisayarıma almış olduğum bu RAM maalesef bilgisayarıma uymadı. Hepsiburada üzerinden aldım da iade talebi oluşturdum, acaba iade ederler mi? Bir de 1. slot da bulunan RAM'in özelliklerini aşağıya bırakacağım da, bana o RAM'in tam aynısından bulursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
İade et. Yapacak bir şey yok. İade et, alırlar.

İadeni kabul edeceklerini düşünüyorum ürün sağlamsa fakat RAM'in aynısı bulacağınızı düşünmüyorum bir ASUS desteğe yazın ücret karşılığında alabileceğinizi düşünüyorum fakat pahalı diyebilirler.

CPU-Z SPD kısmını atın yardımcı oluruz
1664812798134.png

İadeni kabul edeceklerini düşünüyorum ürün sağlamsa fakat RAM'in aynısı bulacağınızı düşünmüyorum bir ASUS desteğe yazın ücret karşılığında alabileceğinizi düşünüyorum fakat pahalı diyebilirler.
Çıkma RAM Alabilir miyim acaba ?

Dosya Ekleri

• 1664812814131.png
    1664812814131.png
    105,7 KB · Görüntüleme: 17
Asus VivoBook Pro 17 N705FD Notebook uyumlu DDR4 SODIMM RAM,...

Piyasada yoğun miktarda sahte ram var.

Bu linkteki ram samsung üretimi diğer ramle uyum sağlayıp 2400 MHz CL17 olarak çalışacaktır. Siteden alışveriş yaptıktan sonra sizi telefonla arayıp ramin uyup uymadığını sorguluyorlar zaten.

Geri
Yukarı