Aldığım saat güzel mi?

Saat çakma zaten ama epey düşük kalite bir çakma. Daha başarılı çakanlar vardı, biraz araştırmayla bulunabilirdi.

Tasarıma gelirsek zamansız ve şık bir tasarım. Kimsenin yorumunu önemsemeyin, kendinize yakışanı takın geçin.

Tasarım kendini kanıtlamış zaten laf yok ama çakma detayı insanların gözünde senin için negatif etki oluşturacaktır. Otobüste birinin kolunda bunları görünce komiğime gidiyor çok. Bazıları orijinal oluyor o daha da komiğime gidiyor.

Saat çakma zaten ama epey düşük kalite bir çakma. Daha başarılı çakanlar vardı, biraz araştırmayla bulunabilirdi.

Tasarıma gelirsek zamansız ve şık bir tasarım. Kimsenin yorumunu önemsemeyin, kendinize yakışanı takın geçin.

Çakma olduğunu ben de biliyorum çok öyle insanların dediklerini önemseyen biri değilimde kadın saati denildiğinde takıldım biraz bu tarz çakma Rolex'ler veya böyle çakma saatler ne kadar dayanıklıdır el yıkarken su geçirirmi hemen bozulur mu bir bilginiz var mı bu konu hakkında.

Kadın saatine benzemiyor kesinlikle, benlik bir ürün değil fakat önemli olan zaten senin beğenmen diğer insanların ne dediğinin hiçbir önemi yok

Geri
Yukarı