Aldığımız her kasa da yeterli FAN sayısı var mı ?

Öneriler için teşekkürler arkadaşlar. Sanırım alırsam, zalman z3 ve vs 650 alırım. Biraz sonra bir konu daha açacağım. Bir kaç ekran kartı tavsiyesi isteyeceğim. Teşekkürler.

Öneriler için teşekkürler arkadaşlar. Sanırım alırsam, zalman z3 ve vs 650 alırım. Biraz sonra bir konu daha açacağım. Bir kaç ekran kartı tavsiyesi isteyeceğim. Teşekkürler.
Bütçeniz 400-500 arası ise corsair 400r almanız daha uygundur. İleriye dönük bir kasa içi gayet ferah ve geniş . Yine de siz bilirsiniz tabi :)

Aslında bakarsan çok yatırım yapmak istemiyorum çünkü üniversite giderken muhtemelen laptop alacağız. Ee o zaman aldığım laptop, bu sistemden daha iyi olur zaten :) Msi, monster filan bakarım.
Aslında bu yazdıklarımı yapsam mı yapmasam mı diye bile düşünüyorum.

Aslında bakarsan çok yatırım yapmak istemiyorum çünkü üniversite giderken muhtemelen laptop alacağız. Ee o zaman aldığım laptop, bu sistemden daha iyi olur zaten :) Msi, monster filan bakarım.
Aslında bu yazdıklarımı yapsam mı yapmasam mı diye bile düşünüyorum.
Aynı düşünceler bende var :) Laptop muhtemelen çok lazım oluyormuş ama masaüstündeki oyun sevdası da laptopla kıyaslanamaz. Bende ne yapsam bilmiyorum :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı