Aldığınız Garip Uyarılar

ceza1.png

Yazım yanlışı olan mesajı alıntılayınca ilk cezamı yedim ve şaşırdım böyle bir ceza olduğuna. Artık kuralı öğrendim ve yazım yanlışı varsa düzeltip de alıntılyorum.
Sanırım bunun nedeni, moderatörlerin yazım yanlışı olan mesajın dışında alıntıları da tek tek düzeltmesi gerektiği. İkinci bir iş çıkıyor, doğal olarak uyarı veriliyor.
Art niyet içeren uyarılar olduğunu düşündüğüm 3 uyarım.
Kısaltmalar büyük harfle yazılmalı, SSD, PSU, vesaire. Ayrıca direk değil, direkt, onda da sıkıntı göremedim, eğer sokak direğinden bahsetmiyorsanız. Ama sırf o kelimeyi bitişik yazmadınız diye o kadar süre verilmesi gerçekten anormal. Belki de bunun öncesinde de buna benzer hatalar yapmışsınızdır, bilemiyorum. Onun dışında ilk seferse gerçekten o kadar uzun süre yasaklamak salatalık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat tarihinin en tuhaf banı budur. Banı kimin yediğini hatırlamıyorum. Ama konu açmıştı. Bu nasıl bandır, diye.

Karşınızda o ban. Buyrun efem;
Bende bu yetersiz IQ'yu nerde gördüm diyordum... Recep Bey acımamış valla🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
IMG_20191125_085146.JPG

Adam banı yedikten sonra yazmasaydı kullanıcı adını yazardım ama ban yedikten 1 yıl sonra gelip yazdığı için rencide etmek istemedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı