Aldığınıza pişman olmadığınız telefon nedir?

Yaz boyunca çalışarak 14 yaşımda aldığım iPhone 5S. 1 kere bataryası değişti sadece. İlk çıktığından beri kullanıyorum. Beni üzmedi. Eski fotoğraf falan nasıl çekiniyorsun diyenler oluyor bazen. Fotoğraflarımı dijital kameramla çekiyorum. Özçekimde de telefonun arka kamerasını kullanıyorum.

Sebebi , stock romda gereksiz uygulama ve ayarların bulunması. Eu rom ise daha temiz ve kullanışlı. Uygulama ve ayarlar arındırılmış halde. Ve bence stock roma göre daha stabil.
Ve elbette Google arama/mesajlaşma servisi yok, yerine kendi mi mesaj ve arama servisi var. Sırf bu yüzden bile geçilir. Google'ınkiler gerçekten sinir bozucu bir yapıya sahipti..

OnePlus 7T Pro 5G McLaren Edition.. Tek eksik yani, T-Mobile'e ozel telefon oldugundan guncellemeler cok yavas geliyor.
Hocam oneplus 7T Pro 5G McLaren editionu ikinci el almak istiyorum hala alınır mı cihaz, kullanımından memnun musunuz,karşılaştığınız bir sorun var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…