Aldığınıza pişman olmadığınız telefon nedir?

LG G2. Bilen bilir, kendi devrinin efsane telefonudur. Yıllarca beni donmadan, takılmadan idare ettirdi. En uzun süre kullandığım telefondur kendisi. Mükemmeldi. Keşke devam serileri de aynı şekilde çıksaydı da kullansaydık.
Ben de kullandım. Açık ara kullandığım en iyi telefon....mükemmel bir tasarım,kullanışlı arayüz,uzun süren batarya performansı,...herşeyiyle zamanının ötesinde bir telefondu.
Keşke aynı kasa güncel donanımla satışa çıksa,düşünmeden alırım.

Bundan sonraki telefon seçimlerim de yüksek ihtimalle Xiaomi Mi serisi ile olur diye düşünüyorum. Stock yani kendi fabrika çıkışlı ROM'u ile kullanılmaz bence. Eu ROM Xiaomi'ye ruh katıyor resmen.

Söylemeden geçemeyeceğim. Viper4Android ve Adaway de şart tabii. Bir de F-droid 🤗☺️
Neden?

S3 Mini. İlk telefonumdur ve adamın dibidir kendisi, fakat yaşım ufak olduğundan büyük ekran daha iyidir diye düşünerek birkaç yıl sonra Grand Neo almıştım annemden. Değmezmiş.

1621943094963.png

Grand Neo ben kullanmayı bıraktıktan bir zaman sonra bozuldu. S3 Mini hala çalışıyor, 720p video oynatmakta zorlanıyor ve oyun açamıyor neredeyse fakat güzel müzik dinletir hala. Şuan J7 Core kullanıyorum.

2018'de Xiaomi ile ilk tanışmam oldu, öncesinde Turkcell T60 kullanıyordum, tam bir çöp.
Xiaomi'nin mi Max 2 seri/model cihazını aldım ve beklediğimin üstünde çıktı. O kadar memnunum ki, cihazdan sıkılmıyorum. 3 sene daha götürmesini planlıyorum. Ayrıca pil performansı da inanılmaz muazzam. 7 günü zorladım geçenlerde.

iPhone 8

Yeni konular

Geri
Yukarı