Alexa güvenilir mi?

El Quvava

Hectopat
Yer
Ankara
Merhaba Amazon alexa almayı planlıyorum da böyle YouTube'da garip videolar var mesela birisininki bir şey olmadan kahkaha atıyormuş birisininki hacklenmiş saçma saçma şeyler yapmaya başlamış birisininki gece 3'te şarkı söylüyormuş. Bunlar gerçek mi gerçekse de hataları düzelti mi? Ben bu elektronik dünyasına biraz korkum var ama, mesela ev telefonu çalınca ürküyorum biraz neden bilmiyorum neyse alexa sizce alınmalı mı güvenilir mi?

İyi forumlar.

Her asistan ne kadar güvenli ise o kadar güvenlidir, verilerinizi işler ama anonimleştirir. Hacklenenlerin çok azının doğruluk payı olduğunu tahmin ediyorum. Türkçe desteği gelmiş miydi? Şimdi alacak olsam Google ürünleri daha entegre ve destek verilen ürünler olarak gözüktü bana.

Edit: baktığıma göre türkçe alexa tarafından desteklenmiyor. (ben de ingilizce asistan kullanıyorum ama günlük kullanım için çok tercih etmem gibi geliyor)

Aslınds hiç güvenim yok korkuyorum çünkü o yüzden azcık paraya kıyıp homepod daha mantıklı gibi geliyor friendly bakımından.
Her asistan ne kadar güvenli ise o kadar güvenlidir, verilerinizi işler ama anonimleştirir. Hacklenenlerin çok azının doğruluk payı olduğunu tahmin ediyorum. Türkçe desteği gelmiş miydi? Şimdi alacak olsam Google ürünleri daha entegre ve destek verilen ürünler olarak gözüktü bana.

Türkçe desteği çoğu hoperlörde yok zaten o kadar aman aman bir şey değil benim için ingilizcem iyi de.

Yeni konular

Geri
Yukarı