Aleyna Tilki - Sen Olsan Bari

Şimdi bir eleştiri vardır, bir de eleştiri vardır. Ne burada ne de başka bir yerde yapıcı incelemelerin sayısı %10 civarında falandır. Kız 17-18 yaşında ancak bu yaşında bile başarı elde edemeyen, güzel işler çıkaramayan zibilyon tane sanatçı var. O kadar sert yorumlarda sonra sokağa bile çıkamayacak insanlar, gelip burada sövüp duruyor. Bu arada sadece burası için değil genel olarak sosyal medyadan bahsediyorum. Bence fazla abartılıyor durum. Ülkede konuşulması gereken bir sürü konu varken bile bunlara odaklanıyor, bunları eleştiriyor olmamız bile hata zaten. İstediğini yapsın, istediğini söylesin. Bir bu dert mi kaldı? Bu kızdan çok daha kötü sanatçılar var sektörde. Kızın yaşından fazladır yani. :) Kısacası burada da diğer sosyal medya platformlarında da yapılan yorumları abartılı ve gereksiz buluyorum. Eğer işiniz gücünüz 17-18 yaşında ki bir kızın yaptığı şarkıyı eleştirmek ise, vay halinize.
Ben sanatçı eleştirmem mesela, Enes Patur Apim gibi takılıyorum :p
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Videonun başı)
Yanlış anlamayın yaşım 17 ve Enes Patur Apimi takip etmiyorum.

Zaten dediğim gibi, bir eleştiri var bir de eleştiri var. Farkında değiller ancak, yıkıcı eleştiriler sayesinde buralara geldi ve daha da ileri gitmeye devam edecek. Bknz. Justin Bieber. Adam hater'ları sayesinde ünlü oldu. Ülkemizde herkes ona küfür edip, adam değil falan der. Bu yorumu yapan insanlara sorsan, çoğu insan, adamın sahip olduğu paranın yarısını versinler diye bir yerlerini açarlar. :) @ykula

Zaten dediğim gibi, bir eleştiri var bir de eleştiri var. Farkında değiller ancak, yıkıcı eleştiriler sayesinde buralara geldi ve daha da ileri gitmeye devam edecek. Bknz. Justin Bieber. Adam hater'ları sayesinde ünlü oldu. Ülkemizde herkes ona küfür edip, adam değil falan der. Bu yorumu yapan insanlara sorsan, çoğu insan, adamın sahip olduğu paranın yarısını versinler diye bir yerlerini açarlar. :) @ykula
Bkz. Genç Hane

Geçenlerde bir aşk şarkısında geçen bir kelime dikkatimi çekti, hegemonya. Sırf ritme uysun diye saçmalanan sözlerin haddi hesabı yok. Şarkıların insan kulağına hoş gelen kısmı notalardır. Zaten sözleri sevseydik sadece şiir okurduk:ROFL:

Jen Ledger Ablamızın sesi doğal olarak böyle şahsen daha fazla beğeniyorum (daha anlamlı yani :D). Ve bu kızın sesi biraz değiştirilmiş gibime geliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geçenlerde bir aşk şarkısında geçen bir kelime dikkatimi çekti, hegemonya. Sırf ritme uysun diye saçmalanan sözlerin haddi hesabı yok. Şarkıların insan kulağına hoş gelen kısmı notalardır. Zaten sözleri sevseydik sadece şiir okurduk:ROFL:
Hegemonya anlamsız bir kelime değil ki. Birinin diğerine baskınlığı anlamına geliyor. Tabii aşk şarkısında Serdar Ortaç boyutu var olduğu için...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı