Alfa Romeo 159 1.9 LPG uyumlu mu?

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar güzel bir 159 buldum fakat benzinli 1.9 lgp takılıyor mu bilmiyorum ilanlarda hiç LPG'li görmedim bilen birisi yardımcı olursa sevinirim.

Alfalar genel itibari ile LPG sevmezler. Ayrıca 159 1.9jts alacaksanız yakıt takılacağınız son şey olmalı.

Hocam kullanan birkaç kişiye sordum çok problemli olmadığını söylediler piyasadaki dizellerin çoğu çok yüksek km yapmış ve ne kadar düzgün revizyon yapılmış asla kesin emin olamıyor insan.

Hocam kullanan birkaç kişiye sordum çok problemli olmadığını söylediler piyasadaki dizellerin çoğu çok yüksek km yapmış ve ne kadar düzgün revizyon yapılmış asla kesin emin olamıyor insan.
Hocam o aracı piyasada çok bulamazsın. Bulduğunuda LPG li bulamazsın. Tavsiyem çok km yapıyorsan ya zevkinden ödün var lpgli ona uygun bir araç al. Yada bu aracı lpgsiz al : ()

Hocam o aracı piyasada çok bulamazsın. Bulduğunuda LPG'li bulamazsın. Tavsiyem çok km yapıyorsan ya zevkinden ödün var LPG'li ona uygun bir araç al. Ya da bu aracı LPG'siz al: ()

Hocam baktım dizeller biraz sıkıntı özellikle bütçe düşük olunca olmuyor LPG'siz olsa çok fazla yakar vazgeçtim araçtan.

Yeni konular

Geri
Yukarı