Alfa V1 40.000TL'ye alınır mı?

CS'den gördüm, bu bilgisayar hakkinda ne dusunuyorsunuz, alınır mı?

Ederi zaten 3 aşağı 5 yukarı bu kadar. 4070 Ti gibi bir karta her ne kadar kötü olmasa da bu PSU'yu bağlamayı doğru bulmuyorum. Bu fiyatlara çıkıyorsan ya daha özenli, kendin seçtiğin bir şey yap ya da yeni alternatifleri bekle. Ben olsam almazdım şahsen. Ekran kartı da Gainward.

Ederi zaten 3 aşağı 5 yukarı bu kadar. 4070 Ti gibi bir karta her ne kadar kötü olmasa da bu PSU'yu bağlamayı doğru bulmuyorum. Bu fiyatlara çıkıyorsan ya daha özenli, kendin seçtiğin bir şey yap ya da yeni alternatifleri bekle. Ben olsam almazdım şahsen. Ekran kartı da Gainward.

Kendim PC toplamaktan pek anlamıyorum ama 4070 Ti'li bir sistem 8 yil gider diye düşündüm. Bir önerin var mı yaz icinde alacağım maksimum 50 k sistem monitör klavye icin. Bir de yazın fiyatlar artıyor mu?

Kendim PC toplamaktan pek anlamıyorum ama 4070 Ti'li bir sistem 8 yil gider diye düşündüm. Bir önerin var mı yaz icinde alacağım maksimum 50 k sistem monitör klavye icin. Bir de yazın fiyatlar artıyor mu?

Dolart arttıkça PC fiyatları artar. Yazın PC fiyatları ucuzlayacağını sanmıyorum. Artabilir.
8 yıl olayı göreceli. Her şey çok değişken. Örneğin GTX980 Ti gibi baba bir kartı GTX 1070 gibi orta seviye bir kart ile devirmişlerdi zamanında. O zamanlar 7-8 sene gider denilen kart 2-3 senede yenik düşmüştü. Ayrıca bütün oyun motorları da çok güçlendi.

Kesin bir şey söylemek doğru olmasa da en kötü 5 sene çok iyi götürür seni. Sorun çıkarmazsa da dediğin gibi 8. senede bile halen 50-60 FPS açabilir güncel oyunları.

Kendin anlamıyorsan tavsiye istemeni öneririm. Ya da indirimler sayfalarını kontrol et paylaşılabiliyor arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı