Algida dondurma bedava - Migros

Migros hemen uygulamasından alabiliyor muyuz? Ayrıca aldım ama kod falan vermedi. Daha sonra mı gelecek?
Kullanabiliyorsunuz ama hemen sepete fiyat indirimi bazen yapıyor bazen yapmıyor. Kullanmak için telefonunuza money uygulamayı ( Migros güncel kampanya fırsatlar ismi ) indirim kodunuzu tanımlamaniz gerekir. Diğer konu ise algida 24 saat içerisinde ana sayfaya gelmesi gerekir hangi ürün gelmiş ise tıklayarak kodunuzu görebilirsiniz.

Kod geldi ancak Migros'ta kullanamadım. İlk başta kodu girdi ancak bedava olmadı ikincide kod geçerli değil dedi. Artık uğraşamadım. Hem boşuna uğraştık hem de arkadaki sıraya rezil olduk. Bir dondurma için bu hallere girmeye gerek yok. Artık paşa paşa ödeyip çıktık.

Son düzenleme:
Kod geldi ancak Migros'ta kullanamadım. İlk başta kodu girdi ancak bedava olmadı ikincide kod geçerli değil dedi. Artık uğraşamadım. Hem boşuna uğraştık hem de arkadaki sıraya rezil olduk. Bir dondurma için bu hallere girmeye gerek yok. Artık paşa paşa ödeyip çıktık.
Bazen sisteme düşmüyor kod farklı bir günde denemek gerekebilir.

Bazen sisteme düşmüyor kod farklı bir günde denemek gerekebilir.
Artık yüzüm tutmuyor :). Kasiyer müdürü falan çağırdı müdür telefonla birini aradı kasaya şifre falan girdi sonuç olarak da dondurmanın parasını ödeyip çıktım artık. Fakat yapacak arkadaşlar kodu aldıktan en az 24 saat sonra denesin belki benimkinin 24 saati dolmadığından öyle oldu.

Çok uğraşa benziyor. Parasını verip almak daha mantıklı, evde de dondurma var. Zaten moneykart falan ustemiyorum. Bana göre değil.

Hocam kısaca anlatayım, bu arada gereksiz virgüller için kusura bakmayın.
Şimdi baban para veriyor ya da kendi paranla gidiyorsun kutu dondurma alıyorsun, tabii bazı uygulamalar gizliliğimizi o kadar düşünüyor ki anlık olarak ne yediğimizi bile anlıyor :) sonra karşına algida reklamı çıkıyor. Böylece haberdar oluyorsun, ama bakıyorsun ki dondurma kutusu çöpte içinde de dünden kalan kuru fasulye, onu bir güzel yeni alınan bembeyaz halıya döküyorsun üzerine hem azar işitiyorsun hem de dondurma yiyeceğin yemen gerekirken dayak yiyorsun, ama yine de bir şekilde alıyorsun kodu, giriyorsun uygulamaya, kodu bir yazıyorsun algida kakao vanilya, hiç de sevmezsin kakao vanilya ama yine de görmemiş gibi gidiyorsun 2km uzaktaki Migros'a, ama sendeki umut görülmemiş dünyada.

Geldin işte Migros'a kasiyere diyorsun böyle böyle diye ama kasiyer buluyor bir bahane ya da alacağın dondurma kalmamış oluyor bir türlü alamıyorsun.

Sonra diyorsun ki Migros vermedi bari algida bayisine gidiyorsun, gerçi bayide bulamıyorsun ama :) bir şekilde buldun diyelim işte orada ki kasiyer Migros'un kasiyerinden de yüzsüz bahane bile bulmuyor hatta bazıları nereden aldıysan oraya git bile diyebiliyor, kısacası pek şanslı değilsen alamıyorsun o dondurmayı :)

(Yazım yanlışları için kusuruma bakmayın)

Yeni konular

Geri
Yukarı