Algoritma ve programlamaya giriş ödevi

Abi sıkıntı yok ama bu ders alttan kaldı derslerine gittim bir şey anlamadım ve yine yapamayacağımı bildiğim için buradan yardım istedim insanlar daha çok sinir ediyor bende özür dilerim.

Abi sıkıntı yok ama bu ders alttan kaldı derslerine gittim bir şey anlamadım ve yine yapamayacağımı bildiğim için buradan yardım istedim insanlar daha çok sinir ediyor bende özür dilerim.
Demek istediğim şey hala aynı. Birazcık internetten araştırırsan hem senin geleceğine katkısı olur hem de ödevini halletmiş olursun.

Ya tamam başlayayım geç değil ama şu an için geç. Sadece bu olsa zaten şansımı deneyecektim fakat farklı derslerimde olduğu için üst üste geldi biraz.

Makine mühendisliği. 😢
Allah kolaylık versin. Buraya kodlarınızı atıp, takıldığınız yeri sorsaydınız yardımcı olmak isterdim.

"Mühendisler işsiz geziyor, mühendis olup napacaksın" lafını insanların diline dolayan kitle de sizin kitle. İki satır kod yazamayan adamlar mühendislik okuyor ve mezun olabiliyor. Şaşırıyorum gerçekten

İyi geceler, iyi forumlar dilerim.

Allah kolaylık versin. Buraya kodlarınızı atıp, takıldığınız yeri sorsaydınız yardımcı olmak isterdim.

"Mühendisler işsiz geziyor, mühendis olup napacaksın" lafını insanların diline dolayan kilitle de sizin kilitle. İki satır kod yazamayan adamlar mühendislik okuyor ve mezun olabiliyor. Şaşırıyorum gerçekten

İyi geceler, iyi forumlar dilerim.

Sana da yaşarken Allah kolaylık versin kardeşim. Ben tasarımcı ya da üretim ve planlama mühendisi olacağım ve bu işler için aracı olan bir şey için yardım istiyorum bana hikaye anlatıyorsun yok mühendisler işsiz geziyor diyorsun boş gezen mühendisle konuştun mu acaba hiç. Kulaktan dolma bilgilerin kocaman ön yargınlar başarılar sana hayatında. Cevap yazmazsan hoş olur.

Sana da yaşarken Allah kolaylık versin kardeşim. Ben tasarımcı ya da üretim ve planlama mühendisi olacağım ve bu işler için aracı olan bir şey için yardım istiyorum bana hikaye anlatıyorsun yok mühendisler işsiz geziyor diyorsun boş gezen mühendisle konuştun mu acaba hiç. Kulaktan dolma bilgilerin kocaman ön yargınlar başarılar sana hayatında.
İşsiz gezen ile konuşmadım ancak gezecek olan ile halihazırda bir diyalog içerisindeyim.

Geri
Yukarı