Ali Güngör Windows 7 kullanıyor

• Konuyu başlatan HABAR
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 14B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

8.58'de Windows 10 kullanıyor işte. Windows 7 nereden çıktı?
8. Dakikaya gitmeye bile gerek yok. Dakika 1 'de gözüküyor işletim sistemi :D Yarım saattir faredeki o topçuktan hangi işletim sistemini kullandığını nasıl çıkardığını anlamaya çalışıyorum :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

8.58'de Windows 10 kullanıyor işte. Windows 7 nereden çıktı?

Videodan bahsetmiyor. Konuyu paylaştığı sistem Windows 7 olduğu için öyle gözükmüş. :D

Videodan bahsetmiyor. Konuyu paylaştığı sistem Windows 7 olduğu için öyle gözükmüş. :D
Allah razı olsun hocam :). Fotoğraftan farenin topunu inceledim yetmedi videoyu açtım oradan bakıyordum hâlen, nereden gözüküyor diye :D.

Bu mesajı yazdığın bir üstteki mesajımda daha videonun 1. dakikasında Windows 10 kullandığı gözüküyor dedim ya, onu görmedin sanırım.
Ben yazdıktan sonra geldi o mesaj.

@Xurmirac Ben o mesajı attığımda senin mesaj yoktu ortada, şimdide baksan attığım mesaj senden 1 dakika önce atıldığı yazıyor sistemde. Neyse niye bunu tartışıyoruz.

@tristessehivernale Onun farkında değildim, ben de diyorum videoda öyle bir şey yok bu nereden çıkardı. 😂

@HABAR Haklıymışsın, ben videoyu kastettiğini sanarak kullanmıyor dedim.

Recep Baltaş kendisine bir ban verir artık. Kullanıcılara kötü örnek olmaktan dolayı ceza yiyecektir.

Ali Güngör taraf değiştirmiş herhalde. Recep Baltaş vs. Ali Güngör boks maçı görürseniz şaşırmayın.
20200101164856_2.png

Yok ''Windows XP'' kullanıyor. Bence siteyle ilgili bir hatadır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı