Alıcının ürün hasarlı geldi demesi

• Konuyu başlatan akt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 181
Bilader get ile satıyorsan alıcının istediği gibi iade etme hakkını kabul ediyorsun zaten. Bu konuda hiçbir şey diyemezsin.

Ek olarak bana da dün get üzerinden alınan ürün hasarlı geldi, iade etmek yerine düzeltmeye çalışacağım. Yani böyle durumlar olabiliyor.
@GMC Denali Söylediyse sözleşmede de vardır diyelim kabul edelim oldu mu birader? Koydum alıcı her zaman haklıdır tabelasını önüme geçen dolandırsın. Cahil cahil konuşacağına hiç yorum yapma. Fiyatı düşük ürün diye kargo videosu çekmedim aksi halde senin yada alıcının ağız kokunu çekmezdim. Buna rağmen alıcı hasarlı ürün olarak hasar kaydı yapmadan bana iade ettiği için tüketici mahkemesine başvurmam halinde ben haklıyım ama dediğim gibi ne senin ne de alıcının ağız kokusuna çekmeye gerek yok.

Hocam ben bu şekil durumlar yüzünden İstanbul içinde elden satış yapıyorum çoğunlukla.
Kargolayacaksam Param Güvende kullanmıyorum. Param Güvende dolandırıcılığı mevcut maalesef.

Bende normalde burayı kullanmıyordum ancak sahibinden de daha fazla üye var diye koyduk maalasef.

@GMC Denali Söylediyse sözleşmede de vardır diyelim kabul edelim oldu mu birader? Koydum alıcı her zaman haklıdır tabelasını önüme geçen dolandırsın. Cahil cahil konuşacağına hiç yorum yapma. Fiyatı düşük ürün diye kargo videosu çekmedim aksi halde senin yada alıcının ağız kokunu çekmezdim. Buna rağmen alıcı hasarlı ürün olarak hasar kaydı yapmadan bana iade ettiği için tüketici mahkemesine başvurmam halinde ben haklıyım ama dediğim gibi ne senin ne de alıcının ağız kokusuna çekmeye gerek yok.

Bende normalde burayı kullanmıyordum ancak sahibinden de daha fazla üye var diye koyduk maalasef.
Hocam param güvende kullanmamalıydınız bence.

Geri
Yukarı