Alienware 24.5 AW2521HF monitör alınır mı?

Bütçe
0-6500

Berat7892

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle şunu belirtmek isterim, bilgisayarım çok kötü ailem ders çalışmamı engelleyeceğini düşündüğünden dolayı bilgisayarı YKS sınavından sonra alma gereksinimi duydular. Monitöre zor ikna ettim. İstediğim monitör bu arkadaşlar Alienware 24.5 AW2521HF 240Hz 1ms 2xHDMI DP 4xUSB IPS FHD Freesync Premium ve G-sync Gaming Monitör| ITOPYA.COM
Ekipmanlarımın hepsi tam, fakat masaüstü bilgisayarım çok kötü LoL'de 45-50 FPS arası veriyor. Ben de sınavdan sonra RTX 3070, 3070 Ti'lı sistem düşünüyorum, önceden alayım istiyorum bulunsun elimde. Zaten ekten MacBook M1 2021 de var elimde diyorum ki acaba ona bağlasam bu monitörü olur mu?
Başka monitör istemiyorum arkadaşlar sadece Alienware düşünüyorum.

Fast IPS şart değilse diğer 2 modele de bakabilrsin. Hepsi 240Hz + pivot+ IPS+ bkz: https://www.epey.com/monitor/karsil...m_dell-alienware-25-aw2521hfla_aoc-24g2zu-bk/

İlla Alienware istiyorsan alınır tabii.

Ufak bir not: Pcsiz monitör alman, monitörü açıp bakamayacağın için ilk 14 gün içinde koşulsuz iade hakkını kaybetmen demek olacaktır.

Laptopta kullanacağımı belirtmiştim hocam dikkatinizi çekmedi sanırsam, masaüstü sistem alana kadar MacBook Air de kullanmayı düşünüyorum yazdım.

Öncelikle şunu belirtmek isterim, bilgisayarım çok kötü ailem ders çalışmamı engelleyeceğini düşündüğünden dolayı bilgisayarı YKS sınavından sonra alma gereksinimi duydular. Monitöre zor ikna ettim. İstediğim monitör bu arkadaşlar Alienware 24.5 AW2521HF 240Hz 1ms 2xHDMI DP 4xUSB IPS FHD Freesync Premium ve G-sync Gaming Monitör| ITOPYA.COM
Ekipmanlarımın hepsi tam, fakat masaüstü bilgisayarım çok kötü LoL'de 45-50 FPS arası veriyor. Ben de sınavdan sonra RTX 3070, 3070 Ti'lı sistem düşünüyorum, önceden alayım istiyorum bulunsun elimde. Zaten ekten MacBook M1 2021 de var elimde diyorum ki acaba ona bağlasam bu monitörü olur mu?
Başka monitör istemiyorum arkadaşlar sadece Alienware düşünüyorum.
2 gündür kullanıyorum abicim. Hem çok şık, hemde cam gibi görüntüsü var. Bende herhangi bir problem yok çok şükür. Dilerim niyeti olan herkese sorunsuz bi cihaz gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı