Alienware AW2521HF 240Hz IPS GtG 1ms alınır mı?

• Konuyu başlatan Pxn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 962

Pxn

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Gamepower, Rampage, Monster ve Samsung gibi üretiliciler bile deli gibi fiyat biçiyor, 240Hz 4ms monitör modellerine.
Ve hepside kalitesiz, ghostingli, ölü pikselli.

Bu model 3999'a geliyor indirimde herhalde. Alınır mı? IPS bir panel istiyordum fakat kaliteli 240Hz IPS paneller 7-8K'dan başlıyor.
24inch lazım, genelde FPS oynayacak, hikayeli oyunlarda 48-240 destekliyorsa tam bana göre.

Gamepower, Rampage, Monster ve Samsung gibi üretiliciler bile deli gibi fiyat biçiyor, 240Hz 4ms monitör modellerine.

Bu model 3999'a geliyor indirimde herhalde. Alınır mı? IPS bir panel istiyordum fakat kaliteli 240Hz IPS paneller 7-8K'dan başlıyor.
24inch lazım, genelde FPS oynayacak, hikayeli oyunlarda 48-240 destekliyorsa tam bana göre.
Tabiki alınır.

Bu fiyata kaçmaz, Alienware kaliteli ürünler yapıyor direk alabilirsiniz.

Bu arkadaki USB 3.0 girişine mouse klavye takınca daha hızlı algılıyor diyorlar. Doğru mudur?

HF alınmaz, screen burn sorunu var. HFL'de giderildi ve aynı ürün.

Bu arkadaki USB 3.0 girişine mouse klavye takınca daha hızlı algılıyor diyorlar. Doğru mudur?

NVIDIA Reflect teknoloji ile öyle oluyordu galiba ama onun için mouse desteklemesi gerekiyordu bildiğim tam emin değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı