Alienware AW2521HF alınır mı?

Sedus

Kilopat
Daha fazla  
Bu Monitör sizce de çok ucuz değil mi? Nedeni ne tam olarak? Ve sizce alınır mı bu özellikler ve bu fiyata inceler misiniz lütfen. Bu fiyat bandında alınacak başka monitör var mı sizce?

Son düzenleme:
Alınır dostum kesinlikle ilgini çektiyse eğer...
Rtings sitesinde testlerde bayağı performanslı ve tutarlı. İnputlag değeri gayet düşük. Overshoot Error değeri de %0 :)
Detaylı olarak incilemek istersen eğer; Dell Alienware AW2521HF Review
Hatta ben de sık kullanımlara eklemiştim bu modeli. Kendi mevcut 240Hz monitör'ümü satıp üzerine para ekleyip bu modeli almayı düşünüyorum.

Alınır dostum kesinlikle ilgini çektiyse eğer...
Rtings sitesinde testlerde bayağı performanslı ve tutarlı. İnputlag değeri gayet düşük. Overshoot Error değeri de %0 :)
Detaylı olarak incilemek istersen eğer; Dell Alienware AW2521HF Review
Hatta ben de sık kullanımlara eklemiştim bu modeli. Kendi mevcut 240Hz monitör'ümü satıp üzerine para ekleyip bu modeli almayı düşünüyorum.
Bu fiyat bandında alınacak başka monitör var mı sizce?

Bu fiyat bandında alınacak başka monitör var mı sizce?
Fiyatı bu performansına göre en iyisi. Fiyat performans olarak dediğimiz şey tam olarak budur. En ucuz 240Hz monitörlere bakın. Çoğu modele ait incelemeler yapılmamış bile. Zaten bir kaç modelden sonra fiyatlar 4.300 olmaya başlıyor. Sizin tercihiniz yine de. Bence 4k fiyatına şu an alınabilecek en iyi monitör.

Geri
Yukarı