Alienware AW2521HF alınır mı?

Evet Dell'in kendi sitesinde driverlar mevcut aydınlatmayı da kontrol etmek için kutunun içinden bir adette USB kablo çıkıyor onu bağlayıp Alienware Command Center'dan kontrol edilebiliyor.
Teşekkür ederim iyi forumlar.
Evet Dell'in kendi sitesinde driverlar mevcut aydınlatmayı da kontrol etmek için kutunun içinden bir adette USB kablo çıkıyor onu bağlayıp Alienware Command Center'dan kontrol edilebiliyor.
Hocam monitörü kullanıyorum memnunum öneriniz için teşekkür ederim. Lcd Conditioning ayarını ne yaptınız acaba ne işe yarıyor anlamadım ben.

Son düzenleme:
Arkadaşlar İtopya'da şu an 2799'TL uzun zamandır da monitör arıyorum açıkçası alınır mı? Tavsiye eder misiniz CS:GO Valorant Rainbow hepsinde 240 üstü alıyorum, sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama size de danışmak istedim.

Arkadaşlar İtopya'da şu an 2799'TL uzun zamandır da monitör arıyorum açıkçası alınır mı? Tavsiye eder misiniz CS:GO Valorant Rainbow hepsinde 240 üstü alıyorum, sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama size de danışmak istedim.

Ben 2999'TL iken aldım bence alınır memnunum.

Hayır 60 Hz monitörden geçiş yaptım ama 144 Hz monitörlerlede oynadım fark edilebilir fark var.

2 yıl sonrasından yazıyorum:D şu an İtopya'da 8.300TL alınır mı? Parasını hak ediyor mu?

Hayır 60 Hz monitörden geçiş yaptım ama 144 Hz monitörlerlede oynadım fark edilebilir fark var.
2 yıl sonrasından yazıyorum:D suan itopyada 8.300tl alınırmı parasını hak ediyormu

canlı fotoğrafı varmı nasıl durduğunu merak ettim.

Geri
Yukarı