Alienware AW2723DF monitör standa nasıl takılır?

CezzaRx

Femtopat
Daha fazla  
Monitör
DELL Alienware AW2723DF
Dell Alienware AW2723DF bu monitörü aldım, bunu monitör tutucu kol ile bağlamak istiyorum ama nasıl yapılır çözemedim.

Monitör tutucum "north bayou NB F80"yardımcı olabilecek birileri vardır umarım :)
Aşagıda monitör arka kısmı ile monitör tutucusunun resmini ekledim.

32fbdb44-cc7f-44f2-b092-989d0c1bd6fd.jpg
930dd1c7-1ab4-491f-9378-d8e83b7e1a60.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda dakika 2-3 arasında bir yerde gösteriyor.

Monitör üzerindeki 4 vidayı sök ardından aşağıda bıraktığım konuyu inceleyerek montajı gerçekleştirebilirsin gayet basit.
Bu videoyu da incelemek isteyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ayrıca bu videonun 7inci dakikasında kurulumu kolaylaştıracak vidalama tekniğinden bahsediyor izlemeyi unutma

Yardım için çok teşekkürler.monitör arkasındaki vidalara takılıyormuş.
Hocam selamlar konuyu hortlatıyorum ama, monitörü almayı düşünüyorum memnun musunuz acaba? 2K 240-280HZ IPS panlrde en pahalı monitör bu, değdi mi? 7 bin aşağısına Asus tuf vg27awml1a da var ama arada kaldım açıkçası.

Hocam selamlar konuyu hortlatıyorum ama, monitörü almayı düşünüyorum memnun musunuz acaba? 2K 240-280HZ IPS panlrde en pahalı monitör bu, değdi mi? 7 bin aşağısına Asus tuf vg27awml1a da var ama arada kaldım açıkçası.
Aleyküm selam.Çok şükür memnunum tavsiye ederim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı