Alienware AW2723DF vs ASUS VG27AQML1A

Konu hortlatayım. Aynı 2 monitör arasında gidip geliyorum. 2k 240hz+ 27" monitör arayışı içerisindeyim. Vg27aqml1a ve aw2723df. Aradaki fiyat farkına değer mi değmez mi, Asus'da kronik problem yaşayan birçok Reddit kullanıcısı olmuş vs.vs. Deneyimlerinizi alabilir miyim?

Konu hortlatayım. Aynı 2 monitör arasında gidip geliyorum. 2K 240Hz+ 27" monitör arayışı içerisindeyim. VG27AQML1a ve AW2723DF. Aradaki fiyat farkına değer mi değmez mi, ASUS'da kronik problem yaşayan birçok Reddit kullanıcısı olmuş vs. Vs. Deneyimlerinizi alabilir miyim?

Yazdığım tarihlerde aldım sıkıntı yok hala kullanıyorum. 27 inç beklediğinizden biraz büyük geliyor göze onun dışında renk anlamında temiz bence o fiyat farkına değmez. ASUS'u alabilirsin.

Yazdığım tarihlerde aldım sıkıntı yok hala kullanıyorum. 27 inç beklediğinizden biraz büyük geliyor göze onun dışında renk anlamında temiz bence o fiyat farkına değmez. ASUS'u alabilirsin.

Çok teşekkür ederim.

27 inçin büyük olduğundan evet haberim var. Bunun için de monitörden sonra daha büyük bir ofis masası alma planım var. O zaman monitörü biraz daha uzağımda tutacağım için bunu şimdilik dert etmiyorum.

Link Forumda yeni konu açtım bununla alakalı. Bazı kronik problemler yazılmış, bakarsanız ekstra sevinirim. :) Müteşekkirim.

Çok teşekkür ederim.

27 inçin büyük olduğundan evet haberim var. Bunun için de monitörden sonra daha büyük bir ofis masası alma planım var. O zaman monitörü biraz daha uzağımda tutacağım için bunu şimdilik dert etmiyorum.

Link Forumda yeni konu açtım bununla alakalı. Bazı kronik problemler yazılmış, bakarsanız ekstra sevinirim. :) Müteşekkirim.
Onun öncesinde ne amaçla kullanıcaksın monitörü net bir şey söylemek adına sormak istiyorum.

Onun öncesinde ne amaçla kullanıcaksın monitörü net bir şey söylemek adına sormak istiyorum.

Standart oyuncu amaçlı. Haftada bir dizi/film. Benim için en önemli kriterlerden bir tanesi monitörün uzun ömürlü olması. 10 seneye yakın kullanırım ben. :D

Hangi tür oyun?

Merhaba bugün monitörü aldım ve elime ulaştı ancak HDR kullandığım zaman renklerin çok soluklaştığını fark ettim sizde de böyle bir problem var mı? İkinci monitör olarak MSI G2412 kullanıyorum, özellik bakımından baktığımda resmen ezici bir üstünlük olmasına rağmen nedense renkler hep daha soluk geldi gözüme sizde de böyle bir problem var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı