Ücretsiz Alienware bedava Elder Scrolls Online Steam keyi veriyor!

Siteye üye olmak için 10 dakika uğraştım key bitti. Eğer Discord hesabıma bir şey olursa site güvenilir değildir 😃

Belli ki bilginiz yok. Bu konuda sizi bilgilendireyim. Bu siteye üye olup günlük girip belli başlı etkinlikler yaparak puanlar kasıyorsunuz. Sitede level kasma olayı var ona göre de belli başlı oyunları belli aralıklarla sana sitede topladığın puanlarla alabilme imkanı sunuyor. Yani bu sitede bedava Call of Duty Diablo 4 Horizon gibi oyunları bedava alanlar var.

Ben elderscrollsonline sitesinden kodu kullandım onaylandi dedi ama şu an oyunu bulamıyorum Steam hesabını da ekledim siteye nasıl yüklerim bilen var mı?

Alienware hesabı açıp "Get Key" demeniz yeterli, yalnız az kaldı acele etmeniz lazım.

Link: The Elder Scrolls Online Steam Game Key Giveaway

Eki Görüntüle 2161100

Eki Görüntüle 2161102
Bu siteyi ne kadar süredir kullanıyorsun?
Bu site giveaway kodlarını ne şekilde karşılıyor?
Hangi ülkeye bağlı?
Kişisel verileri ne kadar güvenli tutabiliyor?
Siteden ne kadar memnunsun?
Bu soruların cevabı lazım bana pek güvenemedim gibi ama insan ücretsiz içeriklerden de faydalanmak istiyor.

Bu siteyi ne kadar süredir kullanıyorsun?
Bu site giveaway kodlarını ne şekilde karşılıyor?
Hangi ülkeye bağlı?
Kişisel verileri ne kadar güvenli tutabiliyor?
Siteden ne kadar memnunsun?
Bu soruların cevabı lazım bana pek güvenemedim gibi ama insan ücretsiz içeriklerden de faydalanmak istiyor.
Siteyi daha önce duymadım ama bu kadar yaygara yapmaya da gerek yok.
Kendim şuan Dell marka laptop kullanıyorum. Hatta alienware de dell in bir markası ve kendi içinde uygumaları da var. O yüzden sitenin ve markanın çok güvensiz bir şey olacağını düşünmüyorum.
Zaten siteye kaydolsan bile en kötü ne olabilir ki?
Mailini site için silersin olur biter.

Geri
Yukarı