Çözüldü Alienware Command Center performans modu açarken mavi ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Pogostick

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği Programı Öğrencisi
Fn+F7 yaparak performans modunu açarken bilgisayar yavaşladı, sonrasında da mavi ekran aldım. Bugün 8x2 RAM montajladım laptopuma. Fakat sonrasında Dell diagnostic yazılımı ile uzun bir süre RAM'e test yaptım, sorun çıkmadı. Bu hatanın sebebi nedir?

Minidump dosyası: minidump

Son düzenleme:
Çözüm
1) CPU-Z kaldırın.

2) Dell Support Center kaldırın. Bunun yerine PC Doctor yazılımı olarak da geçiyor olabilir. Hangisi varsa onu kaldır.

3) DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırın ve WHQL bir sürümü kurun. DDU kullanım rehberi aşağıda.

4) Aşağıdaki driverı indirip kurun.
1) CPU-Z kaldırın.

2) Dell Support Center kaldırın. Bunun yerine PC Doctor yazılımı olarak da geçiyor olabilir. Hangisi varsa onu kaldır.

3) DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırın ve WHQL bir sürümü kurun. DDU kullanım rehberi aşağıda.

4) Aşağıdaki driverı indirip kurun.

Son düzenleme:
Çözüm
1) CPU-Z kaldırın.

Dediklerini yaptım. Şu anlık sorun yok gibi. OCCT ile işlemci, ram ve 3d testi yaptım sorun yok. Sorun devam etse hata alırdım değil mi?

Problem şimdilik çözüldü gibi duruyor

O zaman sorunu çözüldü olarak işaretlettirelim ve siz de yeni minidump dosyası alırsanız yine paylaşırsınız. Olur değil mi?

O zaman sorunu çözüldü olarak işaretlettirelim ve siz de yeni minidump dosyası alırsanız yine paylaşırsınız. Olur değil mi?
Çözüldü olarak işaretleyeceğim yeri bulamadım. Yardım ederseniz sevinirim. Şu an normal görünüyor, Dell G5 SE stabil bir laptop değil zaten. Bir daha sorun çıkarırsa servisten DOA raporu alıp iade edeceğim zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı