Alienware laptop önerisi

Bütçe
1800$
Tamamdır peki bu Intel'in sıcaklıkları çok degil mi?

Sıcaklıklar yüksek ama Turbo fansız test yapılmış sanırsam. Açılınca normale iner.

Yalnız before önce after sonra demek güncellemeden sonra CUDA'lar artmış.

İngilizcem var, yazdığım metinde de BIOS'la geri geldiğini yazdım zaten.

Çok ilginç gerçi bu işlemcileri ne yaparsan yap soğutamıyorsun. Baktığım kadarıyla işlemci hızını genelde hep stabil tutuyor, sıcaklığı da klavye kısmında asla hissetmiyorsun ama 100 derece 95 derece çok fazlalar. Biraz daha araştırın derim ben.

Sıcaklıklar yüksek ama Turbo fansız test yapılmış sanırsam. Açılınca normale iner.

İngilizcem var, yazdığım metinde de BIOS'la geri geldiğini yazdım zaten.
Hocam turbo fanin acik olduğu bir video gösterir misiniz alienware almak istiyorum çok fazla
Çok ilginç gerçi bu işlemcileri ne yaparsan yap soğutamıyorsun. Baktığım kadarıyla işlemci hızını genelde hep stabil tutuyor, sıcaklığı da klavye kısmında asla hissetmiyorsun ama 100 derece 95 derece çok fazlalar. Biraz daha araştırın derim ben.
Evet legiona dönmek üzereyim ama alienware en iyi sogutulan laptop falan diyorlardı

Hocam turbo fanin acik olduğu bir video gösterir misiniz alienware almak istiyorum çok fazla

Evet legiona dönmek üzereyim ama alienware en iyi sogutulan laptop falan diyorlardı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

UV sanıldığı kadar düşürmüyor performansı. Zaten aşırı bir UV'ye ihtiyaç yok, @erengore UV hakkında çok daha bilgili. Neyse çok sapmayalım konudan. UV da yapmak istemiyorsa başka çözüm yolu görünmüyor, Alienware almasın o zaman.
UV aslında performans düşürmüyor sadece düşük voltaja tolerans ile alakalı en fazla 3 5 FPS.

Geri
Yukarı