Alienware vs Legion 5

Misoju

Decapat
Hangisini almalıyım? Alienware Türkiye'ye kargo gönderiyor mu? Ve Alienware'nin farkli çeşitlerini de önerebilirsiniz .Alienware linki: Alienware m15 R4 Gaming Laptop with NVIDIA GeForce RTX 30-series graphics | Dell USA Legion linki Fırsat: Lenovo Legion 5 dizüstü bilgisayar 39,6 CM (15, 6 inç, 1920 X 1080, FHD, WideView, 300nits, 165 Hz, yansıma önleyici) oyun dizüstü bilgisayarı (AMD Ryzen 7 5800H, 16 GB RAM, 512 GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060, Windows 10 H) koyu mavi Lenovo Legion 5 Laptop 39,6 cm Gaming Notebook dunkelblau: Amazon.de: Computer & Zubehör
@Radeon RX 5500M

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Alienware dolar üzerinden ve Alienware'de SSD yükselteceğim. İşlemcide ne kadar fark olur soğutma performansı arasında ne kadar fark olur.

Legion'ıda dolar sandım kusara bakmayın. İşlemci performansı olarak sadece oyun oynayacaksanız neredeyse bir fark olmaz ama render gibi işlerde de kullanacaksanız Ryzen 7 kesinlikle sizi çok rahatlacaktır. Soğutma olarak 2 modelde zaten üst düzey bir performansa sahip 2'side 80 derecelerde geziyor.

Legion'ıda dolar sandım kusara bakmayın. İşlemci performansı olarak sadece oyun oynayacaksanız neredeyse bir fark olmaz ama render gibi işlerde de kullanacaksanız Ryzen 7 kesinlikle sizi çok rahatlacaktır. Soğutma olarak 2 modelde zaten üst düzey bir performansa sahip 2'side 80 derecelerde geziyor.
Ne kusuru efendim. Oyun ve yazılımda kullanacağım. Aslında legion 5 alicaktim ama alienware çok kaliteli gibi yorumlar okudum o aklıma girdi. Peki oyun performansinda hangisi daha önde

Ne kusuru efendim. Oyun ve yazılımda kullanacağım. Aslında Legion 5 alacaktım ama Alienware çok kaliteli gibi yorumlar okudum o aklıma girdi. Peki oyun performansinda hangisi daha önde.

Legion'ın ekran kartı 130W olması lazım ama Ailenware'ın kaç W bilmiyorum. @Radeon RX 5500M sizin bir bilginiz var mı hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı