Aliexpress 0.01 USD kampanyası gerçek mi?

Eğer daha önce alışveriş yapmadıysan da geçerli, tabii yeni hesap açıp E-posta doğrulaması yaparsan daha iyi olur.

Sondan 2. sıradaki.

7. sıradaki.

@LittleGuy sizin de işinize yarar.
Teşekkürler Hocam.

Eğer daha önce alışveriş yapmadıysan da geçerli, tabii yeni hesap açıp E-posta doğrulaması yaparsan daha iyi olur.

Sondan 2. sıradaki.

7. sıradaki.

@LittleGuy sizin de işinize yarar.
Hocam nasıl alıyoruz kampanyaları falan nasıl uyguluyoruz rehber falan var mı?

@EREN SATAR @LittleGuy

Rehbere gerek yok. Mobilden girebileceğin bir cihaz yeterli. (Yahut Nox Player, BlueStack gibi emulatorler)
Yeni mail hesabı aç, ardından mobil cihazından Aliexpress'e üye ol. Ondan sonra da E-postanı doğrula ve anında 0.09 TRY olarak bir bölüm gelecek Aliexpress kısmına, tabii her ürünün kargosu ücretsiz değil. Eğer attıklarımı alacaksan orası ayrı tabii.

Dediklerimi tek tek ve düzgünce yaparsanız direkt işlem tamamdır.

Son düzenleme:
@EREN SATAR @LittleGuy

Rehbere gerek yok. Mobilden girebileceğin bir cihaz yeterli.
Yeni mail hesabı aç, ardından mobil cihazından AliExpress'e üye ol. Ondan sonra da e-postanı doğrula ve anında 0.09 try olarak bir bölüm gelecek AliExpress kısmına, tabii her ürünün kargosu ücretsiz değil. Eğer attıklarımı alacaksan orası ayrı tabii.

Hocam mobil olması zorunlu mu? bir sürü güzel ürün buldum çok ucuza :D

Hocam mobil olması zorunlu mu? Bir sürü güzel ürün buldum çok ucuza :D

Nox Player veya BlueStack ile de yapılabilir tabii, ancak ben hep uygulama hatası alıyorum belki sen öyle bir sorun yaşamazsın.

@EREN SATAR @LittleGuy

Rehbere gerek yok. Mobilden girebileceğin bir cihaz yeterli.
Yeni mail hesabı aç, ardından mobil cihazından Aliexpress'e üye ol. Ondan sonra da E-postanı doğrula ve anında 0.09 TRY olarak bir bölüm gelecek Aliexpress kısmına, tabii her ürünün kargosu ücretsiz değil. Eğer attıklarımı alacaksan orası ayrı tabii.

Çok teşekkür ederim attığınız kasa fanını yarın alacağım.

Geri
Yukarı