AliExpress 1 Haftadır "Varış Ülkesine Ulaştı"

Bright Lord

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler. AliExpress'ten ürün sipariş etmiştim 17'sinde ülkeye giriş yaptığı görülüyor ve gümrükten geçecek deniyor. Fakat o zamandan beri bir güncelleme olmadı. Gümrüğe mi takıldı acaba yoksa daha kutuya bakmadılar mı?

Takip numaram PTT'de görünüyor fakat henüz bir güncelleme yok
Numara:
RH114323202TR

Yanlış Bilgilendirme
Takip numarasını paylaşmanız iyi değil silmenizi öneririm, biri gidip kargonuzu alabilir. 3 hafta olup bilgi alamadığımız zamanlar oldu gümrük şu an karışık vaziyette bekleyin yakında haber alacaksınızdır.

Takip numarasını paylaşmanız iyi değil silmenizi öneririm, biri gidip kargonuzu alabilir. 3 hafta olup bilgi alamadığımız zamanlar oldu gümrük şu an karışık vaziyette bekleyin yakında haber alacaksınızdır.
Kimse alamaz maalesef. Takipli kargo ve ismime kayıtlı. Evime gelecek.
Teşekkür ederim beklemeye devam. 3 günde gümrükten geçen ürün bile olduğu için biraz telaşladım

Evet son durum olarak PİM'e gitmiş bulunmaktadır. Buradan sonrasında neler olur bana anlatabilir misiniz?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı