Çözüldü Aliexpress 200 TL'lik kablosuz kulaklık 11 TL'ye alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BerkayFire

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Sosyete
Arkadaşlar Aliexpress'te bir fırsatla karşılaştım. Bugün saat 17:00'da belli başlı ürünler %90 indirimler çok ucuz fiyatlara düşüyor ve stoku çok sınırlı oluyor.
Sizce bu alınır mı yoksa başka bir siteye falan mı bakmalıyım?

Çözüm
Mobil uygulamadan girince gördüm evet 11 e düşecek teşekkürler
Galiba yanlış düşünmüşüm, 17:00 da indirime girmeyecekmiş indirim bitecekmiş. Yani ürün 11 tl olduğunda 110 tl ödeyecekmişim. Şu an fırsat bitti ve ürünün fiyatı 190 küsür tl oldu.
TRY 56.24 41%OFF | F9 TWS Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık kulaklık dokunmatik kontrol kulaklık Stereo spor kulaklık LED ekran oyun Auriculare
TRY 56.24 41%OFF | F9 TWS Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık kulaklık dokunmatik kontrol kulaklık Stereo spor kulaklık LED ekran oyun Auriculare bu ürün güzel mi arkadaşlar? Bunu almayı düşünüyorum.
Hocam 11 TL'ye alırsanız onu yazdırın. 1-2 Dolar falan yazdırın yani. Ürünün eski fiyatı olursa fazla vergi ödersiniz.
Şimdi diyelim ben 11 TL'ye yakaladım stoktayken 2 tane almayı düşünüyorum "1-2 dolar" yazarsam az vergi mi öderim? Doğru mu anladım?

Şimdi diyelim ben 11 TL'ye yakaladım stoktayken 2 tane almayı düşünüyorum "1-2 dolar" yazarsam az vergi mi öderim? Doğru mu anladım?
Evet. Mesela satıcı yanlışlıkla 13 dolar yazdı. 13 dolarlık vergi ödersiniz. Yani kendi aldığınız fiyatı yazdırın. Ki bazen aldığınız fiyatı kontrol ediyorlar. Ama sizde olmaz diye düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-10-24-16-27-14-633_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_2020-10-24-16-27-14-633_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    105 KB · Görüntüleme: 42
Galiba yanlış düşünmüşüm, 17:00 da indirime girmeyecekmiş indirim bitecekmiş. Yani ürün 11 tl olduğunda 110 tl ödeyecekmişim. Şu an fırsat bitti ve ürünün fiyatı 190 küsür tl oldu.
TRY 56.24 41%OFF | F9 TWS Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık kulaklık dokunmatik kontrol kulaklık Stereo spor kulaklık LED ekran oyun Auriculare
TRY 56.24 41%OFF | F9 TWS Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık kulaklık dokunmatik kontrol kulaklık Stereo spor kulaklık LED ekran oyun Auriculare bu ürün güzel mi arkadaşlar? Bunu almayı düşünüyorum.

Çözüm

Geri
Yukarı