AliExpress coolor Master 6'lı ARGB + PWM kampanyası

AKINCILAR

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar,
Bugün AliExpress'de kampanya var. Kasasında ki aRGB efektlerini az bulan veya benim gibi MSI Mystic sevmeyenler için bir tavsiyem var.
Linkini paylaştığım ürün hem ucuz hem de bana göre bir çok aRGB cihazlarından daha güzel efektlere sahip. Sizlere de tavsiye ediyorum.
Fakat size 2 sorum olacaktı;
  1. Bu ürünü ICUE programıyla mı kullanacağız?
  2. Eğer ICUE ile kullanacaksak fan devir ayarını bu program üzerinden ayarlayabiliyor muyuz?

Fiyat: 127 TL

NOT: Tahmini teslimat tarihi 17 Temmuz olarak gösteriyor.

Bu ürün çoklayıcı. Ekstra efekt vesaire eklemiyor. Anakarttan aldığı PWM verilerini bu hub'a takılı diğer fanlara aktarıyor. Aynı şey ARGB için de geçerli.

Bu ürünü ICUE programıyla mı kullanacağız?
Hayır, anakart yazılımı ile.
  1. Eğer ICUE ile kullanacaksak fan devir ayarını bu program üzerinden ayarlayabiliyor muyuz?
Aynı şekilde anakart yazılımı ile.

Bu ürün çoklayıcı. Ekstra efekt vesaire eklemiyor. Anakarttan aldığı PWM verilerini bu hub'a takılı diğer fanlara aktarıyor. Aynı şey ARGB için de geçerli.

Hayır, anakart yazılımı ile.

Aynı şekilde anakart yazılımı ile.
Eğer öyle ise siparişimi iptal etmek durumunda kalacağım dostum. Ben ICUE programı ile kullanılabilir sanıyordum.
Kendim yapmak varken, neden hazır alayım. :)

Peki bu program MSI anakart ile uyumlu çalışıyor mu? Elim de SilverStone Air Blazer 120R ARGB 4 tane fan var.
Anakartım da MSI. Bu problem ile kullanabilir miyim?

Anlatım videosu yaptınız da biz mi satın aldık :)

GitHub repo'su açıklayıcı ya aslında. :) BEn de bir rehber yapmayı düşünüyorum ama zaman bulabilirsem.

Peki bu program MSI anakart ile uyumlu çalışıyor mu? Elim de SilverStone Air Blazer 120R ARGB 4 tane fan var.
Anakartım da MSI. Bu problem ile kullanabilir miyim?

Bu problem?

Bu program değil aslında. Program iCUE yine. Bu yazılım sadece, normal Arduino kartlarının, iCUE tarafından Lighting Node gibi görünmesini sağlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı