AliExpress gümrük fiyati vergisi ne kadar?

Screamy

Hectopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, kulaklık alacağımda aliexpress.com üzerinden uygun fiyata gördüm. Alsam sadece yazan fiyatı mı ödeyeceğim yoksa gümrük fiyatı vergi filan dahil mi?

Merhaba, kulaklık alacağımda aliexpress.com üzerinden uygun fiyata gördüm. Alsam sadece yazan fiyatı mı ödeyeceğim yoksa gümrük fiyatı vergi filan dahil mi?

Satın alirken vergi fiyata ekleniyorsa sipariş kısmında gümrük vergisi vs çıkmıyor.
Daha yeni kulaklık aldım Türkiye'ye geldi elime geçmesini bekliyorum. Sadece vergi ödedim onu da AliExpress uygulamasından satın alırken.

Satın alirken vergi fiyata ekleniyorsa sipariş kısmında gümrük vergisi vs çıkmıyor.
Daha yeni kulaklık aldım Türkiye'ye geldi elime geçmesini bekliyorum. Sadece vergi ödedim onu da AliExpress uygulamasından satın alırken.
Sadece AliExpress uzerinden alıyor değil mi? Tüm ücreti yurtiçinde vb bir ücreti yok.

Sepete eklediğinde %30'a yakın bir vergi çıkıyor yani gördüğün tutarda alamıyorsun, sepete ekleyince gördüğün tutarı alıyorsun. Orada vergileri dahil ediyor.

Sadece AliExpress uzerinden alıyor değil mi? Tüm ücreti yurtiçinde vb bir ücreti yok.

Evet yurtiçinde ödeme yapmadım PTT ile geliyor. Eğer AliExpress içinden vergi diye ayrı bir ücret çıkarsa herhangi bir ücret olmaz yurtiçinde.

Peki önerebileceğiniz Bluetooth'lu kulaklık var mı?
JBL Wave 300 daha yeni aldım bende

Geri
Yukarı