AliExpress gümrükte kalan kargom

Umut Mermer

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 2 -3 hafta önce bir ürün almıştım. Bir parçası büyük gelmişti ve iletişime geçtim onlar ücretsiz bir şekilde yolladılar sadece kargo parası aldılar 167 TL ödedim vergi vs dahil ama bugün böyle bir mesaj aldım ne yapmam gerekir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230913_203233_Messages.jpg
    Screenshot_20230913_203233_Messages.jpg
    88,2 KB · Görüntüleme: 60
CİMER'e vs yazdım hiçbir şey olmadı üstüne çöktüler ürünün welcome to turkey :)
ekşi de bu durumu yaşayan bir kişi bankasına şikayette bulunup ürünü elde edemediğini ve geri de iade edilmediğini haliyle parasını geri istediğini belirtmiş. birkaç dilekçe ve 6 ay sonra parasını iade etmişler. Geçmiş olsun. Umarım benimde başıma gelmez, 5 siparişim var, 1 i geldi sadece :/ . aslında aynı anda sipariş vermiştim ve aynı kişiler tarafından aynı anda kargolanmışlardı. Biri geleli 1 haftayı geçti diğeri ancak çinden yeni çıktı :/ .

Ekşi de bu durumu yaşayan bir kişi bankasına şikayette bulunup ürünü elde edemediğini ve geri de iade edilmediğini haliyle parasını geri istediğini belirtmiş. Birkaç dilekçe ve 6 ay sonra parasını iade etmişler. Geçmiş olsun. Umarım benim de başıma gelmez, 5 siparişim var, 1'i geldi sadece :/. Aslında aynı anda sipariş vermiştim ve aynı kişiler tarafından aynı anda kargolanmışlardı. Biri geleli 1 haftayı geçti diğeri ancak Çin'den yeni çıktı :/.

Uğraşmayacağım çok büyük bir para değildi ya geçti gitti bıktım artık ülkede her şeyi yokuşa sürüyorlar her şeye taş koyuyorlar sözde özgür ülkeyizya. İnşallah ürünleriniz gelir :/

Yeni konular

Geri
Yukarı