Aliexpress kargom 6 gündür gümrükte gözüküyor

Asya44

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, benim 3 ayrı kargom vardı 2'si bulunduğum ilçenin PTT'sine geldi ama bir tanesinde 5-6 gündür "item arrived to İstanbul " yazıyor gümrükte demek oluyormuş. Aldığım şey de kılıf yani altı üstü gümrüğe takılacak bir şey de değil. PTT'yi aradım bana en son 12 Aralıkta işlem gördüğünü söyledi ama bende en son 9 Aralıkta gümrükte olduğu yazıyor.

4FB65E2E-A43B-464B-B040-9FF6E3879FBB.jpeg

Neden böyle olur bir bilgisi olan var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bende de Çin'den yola çıktı olarak görünüyordu. İstanbul'a gelmiş gümrükten geçmiş Kocaeli'ye bile gelmiş haberim yok. Telefonunuza 17Track uygulamasını yükleyin takip kodlarını oraya yazın. Emin olun en sağlıklısı o. Bence gümrükten geçmiştir çoktan ürününüz.

Merhaba, bende de Çin'den yola çıktı olarak görünüyordu. İstanbul'a gelmiş gümrükten geçmiş Kocaeli'ye bile gelmiş haberim yok. Telefonunuza 17Track uygulamasını yükleyin takip kodlarını oraya yazın. Emin olun en sağlıklısı o. Bence gümrükten geçmiştir çoktan ürününüz.
merhaba,17track ve ptt üzerinden yakından takip ediyorum her yerde aynı şey yazıyor inşallah gelir bana da ama durum bu şekilde 6 gündür aynı şey yazıyor
Benim de termal macun öyle. Pandemiden işler aksadı bayağı. Çoğu ürünü de geri gönderiyorlar, umarım sizinkini geri göndermezler. :(
umarım geri gönderilmez altı üstü bir ipad kılıfı aldım yahu ne var ptt işyerine götürseler :(

Geri
Yukarı