AliExpress İndirim Kodu var mı?

• Konuyu başlatan xbea
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 1B

xbea

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hocalarım bir ürün almak istiyorum ancak fiyatı tuzlu geldi diyebilirim, AliExpress'te şöyle 100-200 TL civarı eden indirim kodları var mı? Bir de TR sitesinden alırsam gümrük vergisi ödüyor muyum? Yurt dışından alabiliyor muyuz, alabiliyorsak nereden alıyoruz? Kuponlar için yurt içi yurt dışı fark etmez. İyi forumlar saygılar.

Gümrük vergisi kargo fiyatıyla birlikte ödeniyor diye biliyorum, o kadar yüksek kodlar bulmanız biraz zor olabilir.

Gümrük vergisi kargo fiyatıyla birlikte ödeniyor diye biliyorum, o kadar yüksek kodlar bulmanız biraz zor olabilir.
Hocam peki satılır mı? Bir de 2-3 kod aynı anda kullanılabilir mi? Öyleyse satın almak isterim benim için sorun olmaz. 250 TL kod 150 TL gibi vb. @ItsAllGoodman hocam belki sizin bir bilginiz vardır, alış-veriş konularında bilgilisiniz.

Son düzenleme:
Hocalarım bir ürün almak istiyorum ancak fiyatı tuzlu geldi diyebilirim, AliExpress'te şöyle 100-200 TL civarı eden indirim kodları var mı?
O tür kodları rastgele şekilde bazı yeni üyelere veriyorlar. Birkaç ay önce bazı kişilerin içinde böyle kodlar bulunan hesaplarını sattığını gördüm ama legal mi bilmiyorum.
Bir de TR sitesinden alırsam gümrük vergisi ödüyor muyum?
TR sitesinin bir farkı yok. Yurt dışından gelen ürünlerde vergi ödemek zorundasın.
Yurt dışından alabiliyor muyuz, alabiliyorsak nereden alıyoruz? Kuponlar için yurt içi yurt dışı fark etmez.
Neyi alabiliyor musun?

O tür kodları rastgele şekilde bazı yeni üyelere veriyorlar. Birkaç ay önce bazı kişilerin içinde böyle kodlar bulunan hesaplarını sattığını gördüm ama legal mi bilmiyorum.

TR sitesinin bir farkı yok. Yurt dışından gelen ürünlerde vergi ödemek zorundasın.

Neyi alabiliyor musun?
Hocam o zaman vergi ödüyorsam TR sitesindeki fiyatın üzerine mi ödüyorum? Yoksa o fiyat vergi dahil fiyat mı? Kupon alabiliyor muyum dedim hocam. Kupon varsa satan yerler almak isterim çünkü en azından 200 TL civarı bir indirime ihtiyacım var gerçekten.

Hocam o zaman vergi ödüyorsam TR sitesindeki fiyatın üzerine mi ödüyorum? Yoksa o fiyat vergi dahil fiyat mı?
TR sitesindeki kuponsuz fiyat üzerinden ödüyorsun. Bazı ürünlerde ödeme ekranında ürünün vergisi ekleniyor. Ama çoğu üründe vergiyi kapıda kargocuya ödüyorsun.
Kupon alabiliyor muyum dedim hocam. Kupon varsa satan yerler almak isterim çünkü en azından 200 TL civarı bir indirime ihtiyacım var gerçekten.
Valla birkaç ay önce internette görmüştüm. Google'dan araştırabilirsin. Ama hesap almak legal mi güvenilir mi bilgim yok. Sana al, alma diyemem. Technopat'ta da birkaç kez tartışılmış. Güncel durumunu, hala satılıyor mu vs. bilmiyorum.

Technopat Aliexpress Araması

Hocam peki satılır mı? Bir de 2-3 kod aynı anda kullanılabilir mi? Öyleyse satın almak isterim benim için sorun olmaz. 250 TL kod 150 TL gibi vb. @ItsAllGoodman hocam belki sizin bir bilginiz vardır, alış-veriş konularında bilgilisiniz.
Hesap satın almak siparişin iptaline neden olabilir. En son yeni kullanıcılara 10 dolarlık kupon veriyorlardı. Belki hala devam ediyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı