AliExpress Kargo Takibi

manqueller

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Ben ilk defa AliExpress'ten sipariş geçtim. Drop Plus aldım, dün satıcı kargoya vermiş fakat tracking ve diğer web site vs. yardımlarıyla kargonun durumunu göremiyorum anlık olarak. Nasıl görebilirim ilerleyen zamanlardaki durumunu bilebilmem için?

Merhaba arkadaşlar,
Ben ilk defa AliExpress'ten sipariş geçtim. Drop Plus aldım, dün satıcı kargoya vermiş fakat tracking ve diğer web site vs. yardımlarıyla kargonun durumunu göremiyorum anlık olarak. Nasıl görebilirim ilerleyen zamanlardaki durumunu bilebilmem için?
2-3 gün içinde bilgiler girilmeye başlıyor. Global Order Tracking bu adresten takip numaranı girerek takip edebilirsin.

2-3 gün içinde bilgiler girilmeye başlıyor. Global Order Tracking bu adresten takip numaranı girerek takip edebilirsin.
çok teşekkür ederim.
Hocamın dediği Gibi Global Order Tracking bu siteden kargo durumunu takip edebilirsin ancak Türkiye içinde anlık olarak takibi vermiyor bir bakmışsınız evinize geliyor ancak sitede daha gümrükte gözüküyor Türkiye içinde anlık takibi https://www.yw56.com.cn/ bu siteden bakıyorsunuz.
çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı