Aliexpress kargom nerede?

qiyanax1

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 hafta önce Aliexpress'ten ürün aldım, 3-4 gün önce oturduğum şehre geldi. PTT şubesine gidip almak istedim ama Aliexpress'teki kargo numarası ile bakılmıyormuş, dağıtılmasını bekleyin dediler. Kargo hareketleri resimdeki gibi. Kargoya nasıl ulaşabilirim veya ne zaman bana gelir?

IMG_20200616_150056.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazen yurt dışından gelmese bile geldi diye yazıyorlar. Gelmesi 3 ayı bulduğu bile oluyor çünkü alışveriş yaptım.

Türkiye'de olmayan veya acelesi olmayipucuza olan şeyleri ve fiyatlarına +16 TL ekleyerek Çin'den alıyorum. Şu zamana kadar geç gelmesi dışında hiç sorun yaşamadım ama hiçbirini de açıp takip etmiyorum, çünkü hem PTT'nin yavaşlığı hem de gümrüğün yavaşlığı Çin'den gelen kargolar adama kafayı yedirir. Çok endişelenmeyin geri dönerse hakkınızı koruyor alışveriş siteleri paranızı geri ödüyorlar.

Arkadaşlar hala gelmedi ama bir şey sormak istiyorum. Global cainiao sitesinden takip ettiğimde, üstteki barda hala uçakta gözüküyor.ma altta ptt şubesine ulaştı yazıyor. Hangisi doğru acaba ve pttdeyse artık ne zaman gelir?

Yeni konular

Geri
Yukarı