AliExpress kullanılır mı?

• Konuyu başlatan XFG
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 1B
Selam arkadaşlar. 1.02AU $ 97% OFF|Xvive In Ear Monitor|kz Edx Pro Earphones - Dynamic Noise-cancelling Earbuds For Sports & Music bu ürünü satın almak istiyorum lakin daha önce hiç AliExpress kullanmadım. Nasıl alacağım? Gümlük, vergi olayı nasıl oluyor? İyi Sosyaller!
Üyelik oluşturup sepete ekleyip satın al diyerek alacaksın. Ödeme ekranında vergili fiyatı gözükür. Direkt satın al diyerek alacaksın.
Gümrükte bu tür ürünler takılmaz.

Ancak konudan bağımsız bu ürünü almanı tavsiye etmem. Bana göre giriş-orta bile sayılmaz giriş seviyesi veya daha altı bir kulaklık ve bütçeyi biraz çıkartabilirsen daha iyi alternatifler var. Bütçeni belirtirsen öneri yaparız. Ben bunu sadece YouTube'dan video izlerken kullanıyorum. Müzik dinlerken çok kalitesiz geliyor.
20240325_053509.jpg

Kullanılır. Gelmesi en az 20 gün sürüyor ona istinaden sipariş verilebilir.
Abartın biraz daha hocam, geçen hafta wireless şarj teslimatım gerçekleşti toplam 9 günde 20+ gün eskide kaldı vergi sisteminden önceydi onlar

Bir yandan alakası var. Doğu illerine daha da geç geliyor. Geçen mesela Çin'de yılbaşı tatili vardı. Ondan geç gelmiş olabilir sana. Herifler 1-2 hafta yattı çünkü.
1 yıl 1 ay önce aynı mikrofonu aynı satıcıdan iki arkadaş satın aldık. Ben Ankara, arkadaşım İstanbul'da. bana 20 günde gelirken arkadaşıma 27 günde geldi. Eğer hesabıma giriş yapabilirsem ve teslimat tarihleri yazarsa ekleme yapacağım. Hala alakasının olduğunu düşünmüyorum. O zaman İstanbul'da yaşayan arkadaşıma benden önce gelmeliydi. AliExpress aktif olarak kullanıyorum. Son 2 siparişim 14 günde geldi.

Selam arkadaşlar. 1.02AU $ 97% OFF|Xvive In Ear Monitor|kz Edx Pro Earphones - Dynamic Noise-cancelling Earbuds For Sports & Music bu ürünü satın almak istiyorum lakin daha önce hiç AliExpress kullanmadım. Nasıl alacağım? Gümlük, vergi olayı nasıl oluyor? İyi sosyaller!

Uzun süre gelmesini bekleyeceksen, az da olsa gümrükte kalma riskini alacaksan kullanılabilir ama zaten AliExpress kargo, gümrük derken TR fiyatına dönüyor ürün. AliExpress toplu alımda uyguna gelen bir site.

Selam arkadaşlar. 1.02AU $ 97% OFF|Xvive In Ear Monitor|kz Edx Pro Earphones - Dynamic Noise-cancelling Earbuds For Sports & Music bu ürünü satın almak istiyorum lakin daha önce hiç AliExpress kullanmadım. Nasıl alacağım? Gümlük, vergi olayı nasıl oluyor? İyi Sosyaller!
Arada çok fiyat farkı yok isterseniz ZSN Pro X modelini alabilirsiniz. EDX Pro dan daha başarılı bir model. Kullandığınız oynatıcı üzerinden basit bir ekolayzır çekmeniz gerekebilir istediğiniz kıvama getirmek için.

Shenzhenaudio'da sipariş yapabilirsin. Ürün fiyatını sen söylersen paket üzerine düşük yazıyorlar. Vergi çıkmıyor böylece. Tavsiyem Chu2. Bana 25 günde geldi.

Uzun süre gelmesini beklerim diyorsan

bazı ürünler gümrükten geçmeyebiliyor
Bunlar tam olarak hangi yıldan? 2018den beri alışveriş yaparım. Son 3 yıldır tüm Aliexpress kargolarım maksimum 2 haftada geliyor. Uzun dediğiniz oysa evet uzun. Ama sorun tamamen PTT kaynaklı oluyor. Aynı şekilde hiçbir ürünüm de gümrüğe takılmadı bu zamana kadar. Ne aldı ki takıldı? Aliexpressten affedersin şişme bebek bile soktum takılmadı.

Geri
Yukarı