Çözüldü AliExpress ödeme bekleniyor ne demek?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EnFeu

Hectopat
Daha fazla  
AliExpress'den 3 veya 4 gün once bir ürün sipariş verdim ve 10 dakika sonra sipariş durumu kapalıya düştü. Şimdi de odemeyi bekliyor diyor. Bu ne anlama geliyor? Siparişi iptal et dersem para iadesi gelir mi yoksa bekleyim mi 17 gün?

Dosya Ekleri

• ffff.png
    ffff.png
    49,4 KB · Görüntüleme: 242
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
AliExpress'den 3 veya 4 gün once bir ürün sipariş verdim ve 10 dakika sonra sipariş durumu kapalıya düştü. Şimdi de odemeyi bekliyor diyor. Bu ne anlama geliyor? Siparişi iptal et dersem para iadesi gelir mi yoksa bekleyim mi 17 gün?

Şu an da ödeme kapandığı için siparişi ilk verdiğiniz zamanki ücret bir süre sonra hesabınıza yatırılacak (bende 7 günde gelmişti). Şu an yapmanız gereken hala almak istiyorsanız hemen öde butonu ile ücreti ödeyip siparişi oluşturmak. Merak etmeyin şu an, ödediğiniz ilk ücret siparişi devam ettirseniz de iptal ettirseniz de hesabınıza yatırılacak.
Hocam konuştum para iadesi görünmüyor ama elimde dekont mevcut yani iade ederler değilimi çünkü para çekildiğine dair mesaj ve 3D Secure doğrulaması yaptım.
En geç 1 ay gibi sürede gelir .Çin den alışveriş yapıcaksan baggood dan yap bence böyle sıkıntılar nerdeyse olmuyor .

Geri
Yukarı