AliExpress parayı çekti ama ürün siparişe kapalı

Emir Baran Oral

Zeptopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler burada yeniyim AliExpress sitesinde 43.21 TL tutarında kablosuz kulaklık sipariş ettim yan hesabımdan. Ama sanırım AliExpress beni yakaladı ve siparişe kapalı gibi bir hata verdi bende tekrar tekrar denedim başka hesapta açtım oradan denedim sonra pes ettim ertesi gün Tosla hesabımı kontrol ettim ve ne göreyim! 43.21 TL AliExpress ödemesi gerçekleşmiş. Ne yapacağımı bilmiyorum yardım edebilecek var mı?

Sipariş gözükmüyor ama para çekilmiş.

Dünyanın en boş forumu burada konu açmak boşa kürek çekmek gibi bir şey.

Son düzenleme:
Merhabalar ilk indirim'den yararlanmak için bir oyun konsolu spariş etmek için kredi kart bilgilerini yazdım ve onayladım hata verdi yine aynısını yaptım yine hata verdi ve Mobil bankacılığa girdim kredi kartımdan para çekilmiş 2 defa bankayı aradım 2 defa kartınızda bir alışveriş sitesinde başarıyla para gerçekleşmiş bizden çıktığını ve alışveriş sitesinin yetkilisine konuşun dedi yada alışveriş itirazı yapın şubelerimizde yapabilirsiniz dedi ancak aliexpress yüz defa müşteri temsilcisine görüştüm paranız kartınıza iade edilecek dedi arkadaşlar bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun bana para gitti mi? Yoksa geri kartıma aktarır mi? Aliexpress çünkü spariş başarıyla oluşmamıştır kapalı gözüküyor ve hata veriyordu sparişi oluşturdu ğ u md a

Yeni konular

Geri
Yukarı