Aliexpress PTT Kargo takip numarası nasıl alınır?

Son düzenleme:
ıyı aksamlar benımde sorunum aynı lutfen yardımcı olurmusunuz bır turlu takıp numarası alamıyorum ve nasıl yapılıyor anlamadım
takıp numarası bu SYAET08591455
yardımcı olursanız sevınırım
kusura bakmayın ama sızden yardım alabılırmıyım lutden gerı gonersenız sevınırım acıl

Son düzenleme:
Hocam AliExpress'teki takip kodunu buraya yazarsanız yardımcı olabilirim
Merhaba bu takip kodu alma konusunda yardımcı olabilir misiniz bana da
LP00486606866249
Merhaba bu takip kodu alma konusunda yardımcı olabilir misiniz bana da bi türlü alamadım sinirlerim bozuldu 😕 LP00486606866249

LP00486606866249

Merhaba bu takip kodu alma konusunda yardımcı olabilir misiniz bana da bi türlü alamadım sinirlerim bozuldu 😕 LP00486606866249
Gümrükten geçmemiş. Lütfen dispute açıp paranızı alınız. Bu süreç 3 ay sürebilir ama en sonunda aliexpress paranızı öder korkmayınız.

LP00486606866249

AliExpress anlaşmazlık açtık fakat anlaşmazlık bitti diyor bir sonuç yok ortada bilgi de alamıyorum.gümrükten geçmeyen ürünler geri mi gönderiliyor yada gümrükten alma şansımız oluyor mu
LP00486606866249

Anlaşmazlık açtım sonuç yok anlaşmazlık bitti diyor gümrükten geçmeyen ürünler geri mi gönderiliyor yada gümrükten alma şansımız var mı

AliExpress anlaşmazlık açtık fakat anlaşmazlık bitti diyor bir sonuç yok ortada bilgi de alamıyorum.gümrükten geçmeyen ürünler geri mi gönderiliyor yada gümrükten alma şansımız oluyor mu
Korkma 3 ay sürebilir. Derdini ingilizce olarak iyi anlattıysan. Kabul olana kadar dispute devam ettirmen lazım hemen disputeyi kapatma. Tecrübe ile öğrenirsin.

Bana da yardımcı olabilir misin kardeşim? Ben yazdım ama çıkmadı maalesef.Kargo dün gelmişti ama yanımda para olmadığı için alamamıştım,şu an da gözükmüyor kargo. Takip numarası PR229335505YP

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı