Aliexpress PTT Kargo takip numarası nasıl alınır?

Hocam AliExpress'teki takip kodunu buraya yazarsanız yardımcı olabilirim

Sayın Hocam merhaba,

Gönderi numarası: LP00433717699474.

Gümrük işlemleri başladı diye AliExpress'te durum görünüyor ancak PTT gönderi takipte bulamıyorum. Acaba bunun için de bir PTT takip numarası var mıdır?

Sayın Hocam merhaba,

Gönderi numarası: LP00433717699474.

Gümrük işlemleri başladı diye AliExpress'te durum görünüyor ancak PTT gönderi takipte bulamıyorum. Acaba bunun için de bir PTT takip numarası var mıdır?
Gümrükte şu anda hocam gümrük işlemleri bittikten sonra PTT'nin eline geçiyor.
Şuan takip kodu alınmıyor maalesef.

Hocam merhaba,

Gümrüğe Sevk EdildiSend item to customs (Inb)

Benim siparişim de böyle gözüküyor. Acaba kaç gün durur ortalama gümrükte bir bilginiz var mı? Bugün 2. günü. Arkadaşım lamba sipariş etmişti onunki hemen geçti gümrükten, ben kulaklık sipariş ettim duruyor böyle.

Hocam merhaba,

Gümrüğe Sevk EdildiSend item to customs (Inb)

Benim siparişim de böyle gözüküyor. Acaba kaç gün durur ortalama gümrükte bir bilginiz var mı? Bugün 2. günü. Arkadaşım lamba sipariş etmişti onunki hemen geçti gümrükten, ben kulaklık sipariş ettim duruyor böyle.
5-6 gün içerisinde PTT'ye kesin olarak sevk edilir hocam.

Bu kod PTT kodu olarak geçmeyecek haberiniz olsun yeni bir kod verilecek bu LP Express'e ait kod kendi sitesinden bu kod ile PTT takip kodu alacaksınız.
Sonraki sorular için faydalı olabilir diye paylaşmak istedim:

Henüz dün bu yazışmaları sizinle yapmışken Aliexpress'ten aldığım ürün bugün birkaç saat önce Aras Kargo tarafından adresime teslim edildi. PTT ile bir teslimat beklerken ve ayrıca kapıda bir vergi ödemesi talep edileceğini sanıyorken durum böyle gelişti.

Bu arada aldığım ürün GBA konsollarda kullnmak için ez flash omega. Anladığım kadarıyla çok standart bir şekilde gelişmiyor bu teslimat durumları ya da bilakis normali budur.

Bu arada yanıtlarınız için size bir kez daha teşekkür ediyorum.

Sonraki sorular için faydalı olabilir diye paylaşmak istedim:

Henüz dün bu yazışmaları sizinle yapmışken Aliexpress'ten aldığım ürün bugün birkaç saat önce Aras Kargo tarafından adresime teslim edildi. PTT ile bir teslimat beklerken ve ayrıca kapıda bir vergi ödemesi talep edileceğini sanıyorken durum böyle gelişti.

Bu arada aldığım ürün GBA konsollarda kullnmak için ez flash omega. Anladığım kadarıyla çok standart bir şekilde gelişmiyor bu teslimat durumları ya da bilakis normali budur.

Bu arada yanıtlarınız için size bir kez daha teşekkür ediyorum.
Öncelikle hayırlı olsun, Aras kargoya verildiğini hiç tahmin etmemiştim Direct Mail ile mi geldi yoksa AliExpress Free Shipping ile mi ?
Direct Mail ile vergi bazen sizin bazen satıcı tarafından ödenerek daha hızlı bir teslimat söz konusu.

Geri
Yukarı