Aliexpress PTT takip bozuk

Tembeliko

Centipat
Daha fazla  
İnanır mısınız, asıl problem çıkaracağını düşündüğüm ürünlerim geldi ancak aynı satıcıdan aldığım ürünlerden biri 1 haftada gelirken diğeri hala gelmedi (15 günü geçti). Gümrükten geçti diye aşırı sevindim(hediyeydi çünkü) ama PTT ye verilen bu kargom maalesef takip edilemiyor. Ürünün bulunamadıgına dair hata ekranıyla karşı karşıyayım. Güncellememişlerdir belki diye bekledim ancak hala aynı durumda. Şu kargoyu alsam da rahata ersem artık.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-12-15 104740.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-15 104740.png
    45 KB · Görüntüleme: 44
  • Ekran görüntüsü 2023-12-15 104749.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-15 104749.png
    30,7 KB · Görüntüleme: 32
PTT sadece Türkiye'nin değil dünyanın en kötü kargo şirketlerinden birisi. Her türlü rezilliği yaşatıyorlar. Başka şirketlerin 1-2 günde getirdiği yere bunlar 4-5 günde zor getiriyor. Bazen takip sistemi çalışmıyor, bazen de eve getirmeyip şubeye çağırıyorlar. Senin yaşadığın sorun da PTT kaynaklıdır.

İnşallah kayıp filan etmemişlerdir de gelsin on takla atacağım vallahi. Bizim buradaki ptt ile ben iyiyim ya çok tatlılar ve hızlılar açıkcası. Sadece bu ürünüm çinden beri sorunu var ne hikmetse gelmek bilmedi şansız bir ürün oldu. Ondan korkum. Ayrıca düzenlemeliyim, aynı satıcıdan 2 ayrı ürünüm aynı anda kargoya verildi biri 5 günde gelmiş diğeri 23 gün olmuş. 15 değil ...

Geri
Yukarı