AliExpress satıcısı güvenilir midir?

Erendir

Centipat
Daha fazla  
Şöyle bir süs eşyası almayı düşünüyorum. Normal versiyonları Türkiye'de var ama böyle One Piece temalı olanı sadece AliExpress'te bulabildim. Daha önce yurtışından alışveriş yapmadığım için sorma gereği duydum. Bu satıcı güvenilir midir sizce?

Ayrıca yeni hesap açıp bir şey alırken indirim kodu falan oluyormuş, onu nasıl alabilirim?

Güvenilirdir ama dikkat edin başka ülkeden buraya gelirken cam kırılabilir
Ben isim soyisim yerine "ev" yazdım gümrükte kaldı ona da dikkat edin :)

Otomatik olarak kod tanımlanıyor hesabınıza ve gördüğüm kadarıyla evet satıcı güvenilir. 500'e yakın satışı olmuş. Memnuniyet oranı da 90'a yakın sorun olacağını düşünmüyorum.

Şöyle bir süs eşyası almayı düşünüyorum. Normal versiyonları Türkiye'de var ama böyle One Piece temalı olanı sadece AliExpress'te bulabildim. Daha önce yurtışından alışveriş yapmadığım için sorma gereği duydum. Bu satıcı güvenilir midir sizce?

Ayrıca yeni hesap açıp bir şey alırken indirim kodu falan oluyormuş, onu nasıl alabilirim?
Satışı fazla olmuş yorumlarda iyi görünüyor. Alınabilir. İndirim kodu alışverişi tamamlarken sepette ekleniyor.

1000'e yakın değerlendirmede 4.6 puanı var magazanın bence güvenilir.

Web veya mobil fark ediyor mu kod için?

Güvenilirdir ama dikkat edin başka ülkeden buraya gelirken cam kırılabilir
Ben isim soyisim yerine "ev" yazdım gümrükte kaldı ona da dikkat edin :)
O riski göze alacağım mecbur. 🙃

Otomatik olarak kod tanımlanıyor hesabınıza ve gördüğüm kadarıyla evet satıcı güvenilir. 500'e yakın satışı olmuş. Memnuniyet oranı da 90'a yakın sorun olacağını düşünmüyorum.
Bu ekranda göremedim kodla ilgili bir şey. 😟
1714217586751.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı