Çözüldü Aliexpress Sipariş İptali

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kontrol

Kilopat
Merhaba. Motospeed V10 sipariş ettim. Satıcı Motospeed mağazası ve ürünü birkaç saat önce sipariş etmiştim. Bunu iptal edip aynı mağazadan farklı bir Motospeed ürünü nasıl alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mobil uygulama kullanıyorum. Hangi adımları takip etmeliyim?

Çok basit bir işlem anlatmama gerek bile yok uygulamada biraz gezin bulursunuz.

Bunu yazana kadar işlemi atmanız daha kolay olmaz mıydı? Sipariş iptal kısmını biliyorum. İptal ettikten sonra para hesabıma hemen mi yatacak? Yoksa mesaj yoluyla satıcıya ürün değişimi istediğimi mi belirtmeliyim? Tam olarak değişimi nasıl yapacağımı bilmediğim için konuyu açtım. Bu konuda bilgiye ihtiyacım var. İşlem ardından hesabımdan para kesilmeseydi, zaten sorun kalmazdı.

Bu konu hakkında zibilyon tane konu açıldı buraya yazana kadar okumanız daha kolay olmaz mıydı ? Paranın hesaba yatması 7 iş günü civarı sürer. Mesaj atmakla uğraşmayın direk parayı isteyin iptal edin işlemi.

Zibilyon konu açılmış olabilir. Kendi konuma cevap arıyorum. Aradığım cevabı bulamadım. Yazıyor olması bir şeyi değiştirmez. Yazdığın hangi mesaj bilgi içeriyor? Sırf yazmak için yazmışsın. Lafları gevelemeden bildiğini yazsaydın konu uzamazdı. Teşekkürler.
Çözüm sağlandı. Sipariş kargoya verildi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı